Květen 2011

1.Koncert Martina Harich a MUSITANY HOPE

31. května 2011 v 20:21 | Anet |  Martin Harich - Konzerty
Admin Martínkova official fanpage napsal:
Admin: A je to tu, prvý koncert Martina s kapelou na Liptove. Miesto Villa Betula, dátum 11.6. o 16:30 hod. Máte sa na čo tešiť. :)

Moje pokecáníčko: Jéé já tam chci ale to mám smůlu je to na Slovensku :(.
Snad bude mít i v česku :). A rovnou v Praze by mohl mít koncert no :). Ale dojela bych si za nim i klidně do Brna :P:)).


Zase na SS > rozhodování :P

31. května 2011 v 18:09 | Anet |  Moje zážitky s nim*
Tááákže včéra jsem byla na SS na rozhodování. Šla jsem s holkama s osmičky byla sranda a uplně jsme si pokecali oni jsou skvělí :).
Nikdy jsme se nějak extra nebavili ale myslim že to de dobrou cestou :):D:D.
No nic takže jsme se sešli a pak sme vyrazili ale jeda kámoška co měla jít ještě snáma tu jsem měla brát já protože jsem měla dva lístky ..tak ona to odřekla půj hoďky před tim než sme měli jít . Tak jsem psala další kámošce ale ta zas nechtěla na rozhodování . A na další schánění už sem neměla čas tak jsem jela sama s holkama s osmičky :). Tim pádem mi propad jeden lístek :(. Škoda ho :/ mohla jsem ho někomu dát nebo prodat :D. Kdyby to řekla dřív že nemůže.. takže mám doma jeden nepoužitej lístek :D.
No takže konečně vypadl Šeps ! Já to řikala :P. Martínka jsem viděla naživo při Nevzdávám :). A pak seděl na lavičce vedle Cel . O reklamě je "uklidili" aby sme je nezdrzovali :D:D. Po přenosu když konečně vypadl ten blbeček (sry fanouškům ale už sem tu psala mockrát že já ho ráda nemám tak sry no) tak sme letěli tak kde vždycky bejval Martínek a fotil se tam a dával autogramy :). Byla tam neuvěřitelná mačkanice byli sme už od něho metr když to zase ty sekuriťáci skončili :/. Takže další fotku nemám :(. A ani podpis z ruky do ruky :(. No ale jsem šťastná aspoň za ty dvě co už mám a za tu s Markem taky :)♥
Oni jsou tak užasný oba ale Martínek víc :P tak ale bez Marka by to nebylo MUSITANY HOPE ! ♥ .
A ta jejich písnička ?! Jako já jí poslouchám dneska celej den :D:D. Musim s tim přestat aby se mi neoposlouchala :D♥.

PS: Dessy začnu dělat asi zejtra dneska to nestihnu před chvilkou sem přišla ze školy ://. Tak snad zejtra nějakej udělám :)

JO a ještě bych zapoměla před vysíláním si tam porota sedla nějak dřív tak sme se s holkama domluvili že zařvemě na Rytmuse a zamáváme mu tak sme se domluvili a na tři sme zařvali Rytmůůůs :D.. Otočil hlavu a mi na něho jak pipky mávali :D On se začal smát a taky nám zamával :D. To by fakt dobrý :). Miluju Rytmuse on je prostě borec už jako dlouho ale ještě víc kvůli tomu že nemá rád Šepse :D a řiká přesně to co si myslim i já a hlavně má rád Martínka Haricha :P.

Msitany Hope - Ja ťa nájdem (+Fotky Martínka)

30. května 2011 v 16:15 | Anet |  Martin Harich - Videos
Hééj ! .. tak tohle asi nezvládám . To je tak užasný , krásný prostě dokonalí uplně mi vyhrkli slzi ;(. To je tak užasný ! On je užasnej ! Oni jsou dokonalí :)
Ja ťa nájdem > furt to slyšim v hlavě i když jsem to poslouchala jenom dvakrát :).
Aaach prostě nemám slov :)
Stáhlete ZDE ! :))


A fotky :) .. aaach zase košile :). Bych jí z něho strhala :P:D.


SS > Nevim :D

29. května 2011 v 20:26 | Anet |  SuperStar
Takže SS > co napsat :D .. Tak dneska už tam nejsem nemá to cenu když tam už Martínek nezpívá :/.
Ale zejtra tam Martínek bude ! A já taky :P. Vyhrála jsem lístky :P. Zase takže jdu snad ho tam někde s Míšou odchytíme chci další fotku :D. Je to divný že na to dneska koukám v TV je to změna :D ale aspoň slyšim co řikaj protože v inchebě to fakt slyšet není :D.Takže aspoň něco pozitivního :). Ale už se nehorázně těšim na zejtra zase uvidim Martínka asi na posled ale uvidim ♥ :).

A co koukáte na SS ?! .. Já jenom poslouchám :P.
Jinak o výkendu jsem tady nebyla ale nastavila jsem články takže to tu není holí :D:D.
Takže teď du všem odepsat :)).

PS:Hele jako asi zase plánuju novej dess :D. A asi tam dám i fotky kde jsem já s Martínkem ♥. Ale ještě nevim lidi :D.

Noví fotky Noaha Scotta Ellenwooda :))

29. května 2011 v 17:19 | Anet |  Noah Ellenwood - Photos
Pořát jsem pozadu :D ale nastavuju to :). Aby to tu nebylo tak prázdný jedu na chatu do toho největšího zapadákova a tam mi net nejde ://.. Ale o prázdninách bych ho tam měla mít takže budu přidávat :)).. No to je uplně mimo než o čem měl bejt tenhle článek :D:D.

Tady jsem uplně kouzelný fotky Noaha :). Jsem tak dokonalí že se asi zbláznim :D. Prostě frajer :)).

Fotky > Martíínek Harich

29. května 2011 v 10:02 | Anet |  Martin Harich - Photos
Tak ještě dvě fotky co jsem našla :D.. Fak sry že je dávám až teď ale nemohla jsem žádný fakt najít :).. Jinak takhle první je užasná :) Ten usměv :). Aaaach on je tak dokonalej :)

PS:Hlasujte pro mě (pro Martíínka) tady http://oll-things.blog.cz/1105/1-kolo-superstar-soutez .. prosím prosím sem tam Anet - Martin Harich :).. DEKUJU :)*

7. finálový večer Česko Slovenské SuperStar - Martin Harich


Martin Harich a Jan Bendig - Myslim že može byt

28. května 2011 v 16:38 | Anet |  Noah Ellenwood - Videos
Tohle je ta písnička co zpíval Bendik s Harichem :)).
Tip na video který tam vložila PetuLL :)).
Video vám dám tady ! :)). Už to mám v iPodu :) Je to fakt krásný :)
Ale Adela show jsem ještě neviděla musim se na to kouknout nemám vůbec čas :D:D


Noah bude hlavní hvězdou červnového POPCORNu

28. května 2011 v 11:23 | Anet |  Noah Ellenwood - v časopisech
Jeje s toho kluka začíná fakt něo bejt :)).
Hannah napsala na FB : Máme pro vás další oznámení! Noah bude hlavní hvězdou červnového POPCORNu! To znamená, že se můžete těšit na rozhovor, fotky a plakát! Časopis vychází 7.6!
Hééj já už se těšim určitě kupujuu :)).
Jsem trožku pozadu ale přez víken tu nejsem tak nastavuju články :D


Martínkek v Adela show > video na youtube

27. května 2011 v 15:12 | Anet |  Martin Harich - Videos
Tam v archivu mi to nešlo pustit ale spoň je to na youtube :).. ještě sem na to nekouklla :D ale hned se na to kouknu a pak sem přidám jaký to bylo :))

PS:Hlasujte pro mě (pro Martíínka) tady http://oll-things.blog.cz/1105/1-kolo-superstar-soutez .. prosím prosím sem tam Anet - Martin Harich :)..
Videa pod perexem :P

Už visííí :D:P

26. května 2011 v 21:43 | Anet |  Martin Harich
Tak ten plakát sem si koupila hned ráno :D . Bála jsem se aby nebylo bravo vyprodaný :D.Tak jsem si přivstala o 5minut :D:D a zašla jsem si ho koupit hned ráno :). Brala jsem si POSLEDNÍ :D!.. ještě že jsem tam šla hned ráno a né po škole :D:D.
No a plakátek už mi visí u postele hned vedle dalšího plakátu Martínka a vedle dvou plakátu Noaha :D:)).

Fotky já s plakátem :D.Palkáty Noaha a Matrínka a pak jenom dva Martínky :Dmám to přesně u postele jak je vidět na tý druhý fotce :D:).
Fotky zvěčíte že na ně kliknete však to znáte :))

PS:Hlasujte pro mě (pro Martíínka tady http://oll-things.blog.cz/1105/1-kolo-superstar-soutez .. prosím prosím sem tam Anet - Martin Harich :).. omylem jesm dala hlas gunčíkoví :/ takže muj hlas není počátanej pro mě ale pro ní :/ tak mi dej te prosím hlásem děkuju :) ráda oplatím :)

Harich v Adela show ♥

26. května 2011 v 20:19 | Anet |  Martin Harich - Videos

Hééj lidi mě to nejde pustit asi se zbláznim to je nespravedliví ://. Proč mi to nefaká :(. Budu to pořát zkoušet pořát,pořát,pořát :D.. Takže svůj názor na to nenapíšu :D. Nenapíšu co tam bylo nejlepší a že jsem se hrozně smála :D:D. (to teda psali někerý holky na FB že se u toho smáli já to neviděla takže to nemůžu posoudit :D).
Ale fakt mě to štve :/. No nic najde te to tady > http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/adela-show/63533 :).

Rozhovor v L-radiu s Martinem :))

26. května 2011 v 19:31 | Anet |  Martin Harich - Videos

Martínek byl dnes v 15:00 v L-Radiu :)
Tady v Česku to asi nikdo neslyšel je to na Slovensku takže rozhovor s Martínkem Harichem je tady > http://www.lradio.sk/aktuality/97-dnes-bol-u-nas-martin-harich

Nejlepší > Škrečica Klaudia 3 krat zomrel a 3 krát ožil :D:D:D.. Hrozně se mi líbí jak to řiká :):D škrečica strašně dobrý slovo :D u nás je to křeček u nich škreček :D:D:D

Zejtra v barvu plakát Martina Haricha ♥

25. května 2011 v 20:30 | Anet |  Martin Harich - v časopisech
Aaaach už to vim půl dne ale nebyla jsem shcopná to sem dát :D.. No prostě zejtra bude v bravu plakát Martííínka Haricha ♥. No takže už mám připravený na stole peníze že si ho půjdu hned po škole koupit a hned si ho nalepim hned vedle toho druhýho plakátu Martínka :P:). Je to krásnej plakát má tam tu užasnou růžovou košili ♥ :):D.
A ještě bude v tomhle bravu rozhovor s Noahem :)). + reportáž co postouchají SuperStar :))
Už se na tohle bravo těšim poslední dobou ho kupuju jenom kvůli tem dvoum :D.

Článek > Martínek v Adela show (dnes večer se bude vysílat)

25. května 2011 v 16:06 | Anet |  Martin Harich
Spolu s Janom Bendigom, ktorý účinkoval v prvej ČSS a skončil štvrtý, bol v Adela show aj čerstvo vypadnutý Martin Harich, ktorý v Superstar spôsobil medzi mladými fanúšičkami doslova ošiaľ, niekoľkokrát sa stalo, že mladé dievčatá počas jeho vystúpenia odpadávali. Aj Evita priznala, že jej dcéra sa po jeho vypadnutí doma zrútila.
"Ono sa to vraví, že odpadávali kvôli mne, ale podľa mňa to bolo z toho tepla. V hale je naozaj strašné horko," zahováral skromne Harich. Adelu Banášovú zaujímalo, ako vnímal to, keď dievčatá vydávali divné zvuky..."oni sú trochu šialené...už od neadertálcov to bolo predsa tak, že chlap by mal ísť za ženou, aj mňa to tak rodičia učili," smial sa Martin.
Prišla reč aj na marihuanu v súvislosti s Michalom Šepsom. "Nenúkal ťa niekedy? Nenútil ťa niečo pašovať?", spýtala sa s humorom Adela.
"Ja mám takú zásadu, že nie, aj keď ma núkal." Na margo Šepsa ešte dodal "my sme si delili fanynky. Ja som mal tie slušné a on tie neslušné."

Moje poznámka: Tu větu co jsem udělala tučně tam stou uplně souhlasim :).. Je to přesně :D. I když já jsem tam na půl no :D ale u mě vyhrál Harich :))

Jinak Adela Show de dnes ve 22:30 na markize :(. No snad dá někdo video :)). Jinak natáčelo se to včéra :). Tak proto jsou ty fotky a tenhle článek dřív než to odvysílali :)

A k fotkám jsou užasný :). Nejlepší jsou ty dvě první jak se tam Bendik s Harichem smějou :D:D.
Ps: Bendikovi jsem fandila taky ale né tolik jako Martínkovi tomu jsem fandila/fandim víc než kdy jindi někomu jinýmu :).. On je prostě jinej než ostatní :))(Myslim Haricha)

Martin Harich 7.Finále>fotka :)

25. května 2011 v 15:44 | Anet |  Martin Harich - Photos
Nšla jsem jenom dvě :/ A ještě k tomu mi ta duhá nejde sem dát :D:D .. Ale takhle první je užasná ten uměv :). Však vy výte :)):P.
Takže tenhle článek je o uplnym prdu :D:D.. Ale tak budeme brát že je o fotce na který je Martínek :P

loading

Martin Harich videorozhovor na TN

24. května 2011 v 18:33 | Anet |  Martin Harich - Videos

Hostem ON-LINE rozhovoru na tn.cz byl od 9.00 do 10.00 Martin Harich, který v Česko Slovenské SuperStar skončil na čtvrtém místě.
Se SuperStar se rozloučil benjamínek soutěže. Slovák Martin Harich skončil na krásném čtvrtém místě. Porazil přes jedenáct tisíc účastníků, kteří se přihlásili na casting soutěže SuperStar.

Fanynky zajímalo, zda už měl sex. "Je mi teprve patnáct," odpověděl Harich nejednoznačně. Avšak prozradil, že nemá žádný ideál ženské krásy. "Někde jsem tedy řekl, že se mi líbí malé a ryšavé, ale není to tak úplně pravda, šanci mají holky všech tvarů a barev," dodal s úsměvem.

Jinak je Martin spíše vyznavatelem tradičních hodnot. "Podle mne je to proti přírozenosti, že holky balí kluky. Má to být naopak, kluk má být ten lovec, který si namluví dívku," popsal svou představu Martin.

Rozloučení se SuperStar bylo dojemné. "Jsem asi o 40 kilogramů lehčí, tak to ze mne opadlo. Nejhorší bylo to, že jsem se ráno musel na hotelu sbalit a rozloučit s kamarády." řekl Martin.

MTV Backstage LIVE: SuperStar 7

24. května 2011 v 17:56 | Anet |  Martin Harich - Videos
Jako určitě na to koukněte je to užasný :)).. Vždicky je všechno užasný tam kde se oběví Martínek :P

Pomyslnou bramborovou medaili v SuperStar získal Martin Harich a my jsme ho měli jako čerstvě vyřazeného v Backstage. Rychlou zpověď dostala taky Gábriela Gunčíková a do zákulisí natáčení nás zasvětil scénárista celé show Libor Bouček.

V naších srdcích zůstává ♥

24. května 2011 v 13:28 | Anet |  Martin Harich

Aaach jo včéra jsem byla zase na SS na rozhodování :(. No a všichni vědí ,že Martínek nám vypadnul ;(.V noci jsem vůbec nemohla spát a furt sem bulela ;(:(.
Nesnášim pondělí :/:D. No ale 4.místo je hezký ale mohl bejt na třetim to by bylo krásný ale i to čtvrtý misto je krásný :)♥.Já udělala maximum poslala jsem hlasů co jsem mohla :).
Měl vypadnout Šeps už tam je fakt nejhorší a to byl i když tam byl jestě Martínek! Umí nejmíň(Šeps) ! To si řikaj SuperStar když je tam Šeps co zpívat neumí ?! a dělá "shou" ?! Upříme mě už ta jeho "shou" vůůůbec nebaví ://.

Ok beru to hodně lidí Martínka rádo nemá i když by mě zajímalo proč ?! Podle mě má všechno :).
Ale Šepse taky nemá rádo hodně lidí takže měl vypadnout on :/. Ale tak co už se stalo :(.
Ted napíšu něco optimisticky i když to vůbec neumim ale pořát se tim takhle uklidňuju :P:D.

Takže ano vypadl a všem je nám to líto ;( ale teď bude mít čas a může pracovat na písničkách s MUSITANY HOPE ♥. Už se těšim :)).

Jinak tohle mě hrozně potěšilo :) Na FB napsal spoluadmin Martínka :
Admin: Správa o tom, že Martin bude mať už pár týždňov singel v radiach, vás určite poteší. Cca do 3 mesiacov nahrá album a veľké množstvo koncertov o ktorých vás budeme na stránke informovať vždy ako prví.


Včéra na SS :)) ♥

23. května 2011 v 14:07 | Anet |  Moje zážitky s nim*

Tohle bude trožku delší ale nejde to zkrátit :D♥

Aaach byl to krásnej zážitek ještě větší než i minulí neděle protože jsem se vecpali až skoro uplně k podiu :D. Předemnou byla taková malá holka takže to bylo tak že jsem tam byla skoro fakt u toho :D. Nejlepší bylo když spíval Martínek We Are The Champions . Protože jsme tam všichni zpívali s nim a bylo to neuvěřitelně dokonalí :). Ale když zpíval Waterloo tak jsem se pořát smála protože to bylo hrozně komický :D:D:D.
Stáli jsme mezi hloučkem Šepsaček a já jenom s kámoškou a nějaká holka jsem tam byli Harišačky :D. Když zpával Martínek tak Šepsačky bučeli a mi řvali :D. Ale když zpíval Šeps tak já ze všech sil bučela s tima Harišačkama a Šepsačky řvali :D. Takže jsem tam stáli a všichni se navzájem nenáviděli . Ale když bučeli na Martínka tak jsem měla sto chutí jim jednu vlapit! no i když nevim jestli byh skončila u jedný :/:D:D.
Když jsme byli před vchodem tak já si do kapci narvala foťák hned vedle mobilu abych ho propašovala na přímej přenos :D. Tak se mi to povedlo :D. Když všichni dospívali tak sme vilezli na ty první lavička jak se tam sedí a čekali až Martínek dodělá rozhovory aby se šel a náma vyfotit :). Bylo tam fakt hodně holek . Ale na obou starnách tak sme nevěděli na jakou stranu půjde tak sme seděli tam někde ve prostěřed. A okolo nás prošel nějakej kluk ale byl mi tak strašně povědomej a vůbec jsem nevěděla kdo to je . A teď si ho všimli i ostatní holky a začali se s nim fotit tak jsem vyskočila s tý lavičky a šla jsem se kouknout ze předu kdo to je . Víte kdo to byl ?! .. Marek Masarik > Haricha kámoš z jeho skupiny Musitany Hope :)). Já ho vůbce nemohla poznat vypadá mnohem starší naž na tech fotkách. Tak jsem vysoukala ten foťák z kapsi a s kámoškou sme se s nim blejskli :))... Pak jsme si sedli zpátky a začali to probírat a čekali jsem až si Martin dodělá ty rozhovory. Pak šel k těm faninkám se vyfotit .. nějakej chlap ho fotil se všema faninkama najednou. Asi do novim nebo tam něco :D. Martínek seděl na podiu a mi všichni za nim :).Pak sešel schody a šel se podelisova faninkám a fotit se s nima atd.. Některý holky mu dávali pusu :). Ale na to já neměla odvahu :D:D. Procpala jsem se s kámošou až do předu a pak najednou odešel na druhou stranu a všichni na nim a pak se zase vrátil :D:D. No takže jsem byla zase v zadu :D ale pak jsem se nějak divně procpala do předu tak se blejsknul s kámoškou a pak mě předběhli asi čtyři holky . A po tý čtvrtý když jsem měla jít na řadu tak ten sekuriťák řekl že končíme a já na něho začala kecat ať ještě já že teď jsem se sem dostala a že už tu čekáme tak dlouho a Martínek se jenom tima svíma očkama kouknul na toho chlápka a on ho ještě nechal tak sem se ho zeptala jestli se snim můžu vyfotit takž řekl že jo tak nás kámoška vyfotila a ještě jsem se ho zeptala jsestli ho můžu obejmout a řekla že jo tak jsem ho obejmula :)). To bylo to nejkrásnější obějmutí na celim světě :). Ale bylo tam fakt hodně holak takže to byli hrozně kraťoučký to obětí :D. Ale nikdy na to nezapomenu . Tak blízko jsem u něho byla :)Tělo na tělo :D:D♥ . Prostě krása :). No a pak sme chtěli ještě podpis na ruku tak už sme už strkali tu fixu do ruky ale jeden sekuriťák řekl tak už konec !. Chytl Martínka a odtáhnul ho od těch holek . A ty holky né mi už tu čekáme hodinu jenom na Haricha a on se zase kouknul na toho chlápka a řiká když oni už tu čekaj tak dlouho a on jenom zavrtěl hlavou a řekl né konec.
Takže podpis nemám ale aspoň fotku a to nejkrásnější obejmutí co jsem kdy mohla mít :) ♥♥ Takže nejvíc jsme si to užili :) ♥

PS:Když byla reklama tam Leoš tam sel na podium a mi natahomali ruce aby se nás dotkl a já natáhla taky ruku a bytl mě za ní a držel a všicni okolo jenom na něho šahali a já se ho držela :D... Ale má docela hrubý ruce :D:D:D. A pak když zpíval Šmajda tak sem si šáhla na jeho bílou botu :D.. Ale měl hezký botky a i docela dobrou písničku zpíval i kdy ho zrovna nemiluju :):D
Tady jedna fotky se všema fotkama :).
1.fotka z minulí neděle 15.5
2.fotka ze včerejška 22.5
3.fotka > Kámoška (ne levo) já (na pravo) a Marek Masarik
♥♥ .. nejvíc šťastná za tyhle fotky :)♥ i když tam vypadám jak ... :D:D

Martin Harich - We Are The Champions

23. května 2011 v 13:18 | Anet |  Martin Harich - Videos
Tohle bude dlouhý :D:D. On to zaspíval tak užasně :)). Já zpívala s nim . Ty uměvi ... nevim prostě jestli dneka vypadne tak to ude pěkně nespravedliví ať de Šeps nikdo ho tam už nechce :P:D.
A jak to tady Martínkovi slušelo hmm wow ty řetezi všude atd.. prostě fešáák :).
Když dospíval jen jsem začala řvát a skákat a když zpíval tak sme tam mávali rukama a zpívali to bylo užasný :). Nezapomenutelnej zažitek :)).
Jsem ráda že jsem tam mohla bejt na tuhle písničku :-*.