Červen 2011

Koncet Musitany Hope > Liptovský Mikuláš - 24. 6. 2011 - foto

30. června 2011 v 23:48 | Anet |  Martin Harich - Photos
Njn zase pozadu já vim :D:D ale tak asoň že to přidám :D. Týjo já tam chci na takovej konecert :(:D.
Takovích fotek tý brďo :D:D. Jsem nestáhl uplně všechyn ale většinu jsem se snažila stáhnout tak snad Vám to bude stačit :)).Jsou tak dokonalí fotky :))
Jenom k týhle musim dát zvláštní komentář :D. Ten Marek je hrozně hubenej se mi zdá :D. Co teď nepíšu je od 15-ti a vejš let :D aby to nějaký malí děti nepohoršilo :D:D Jo jsem divná ale zadek na fotce .. hm wow :P. Docela bych si šáhla :D:D. Jej a ta modrá košile . Nechápu jak může bejt někdo tak k sežrání jako je Martin a Marek ?! :D:).No super tak já pořebovala někam vypsat ty prasárny :D ale to není všechno co se mi hlavou honí :D. Ale to už sem fakt prát nebudu :D:D
A tady jsou další fotky :). Hodně jich tam je fakt užasných :))

Koncert Noah Scott Ellenwood v Ostrave 24.6.2011 - Foto

30. června 2011 v 22:24 | Anet |  Noah Ellenwood - Photos
Njn zase totálně opožděně no :D .. Ale tak dám to sem :) Jsout to krásný fotky. A něco o Noahovi jsem nepřidala delší dobu :(. No ale tak fotky jsem poslahovala a dávám je sem :).
Ty dokonalí kšandy :) a to tričko jej zbláznim se :D. A nevim jestli se mi to jenom zdá něbo fakt to tak je ?! nenarostli mu "trošku" svaly ??! :D:D
↑Ták takhle fotky je dokonalá :). Nechápu jak někdo může bejt takhle dokonalej nepochopim mohl by mi to někdo vysvětlit ?! :D↑
↑ A tahle taková umělecká wow :O krásná ↑

Jóój zadek :P ↑
imagebam.com
↑Jůva tahle nejvíc dokonalá :)↑
Je tady i spousta krásnej fotek kdybych měla ke každý něco připsat jsem tu na dlouho :D

Koncert Musitany Hope - Plzeň - 26.6.2011 - Videa

29. června 2011 v 21:45 | Anet |  Martin Harich - Videos
No tak jsem tu nebyla 4 dny a vůbec nevim o co go :D .
Fotky z koncertů sem dávat nebudu . Je jich hodně a já nevim kdy všude byl tak abych to nějak nepopletla :D.
Ale vim že kluci měli koncert v Plzni .
A dneska jsem zjistila že tam byla kámoška . Ta kámoška co je semnou na tý fotce s Markem . Ta se má :P. Jela z Prahy až do Plzně mazec . Ale kdyby mi řekla tak jedu taky :D.
No nic našla jsem jenom u Monči tyhle videa :))
Jen je škoda že tam není moc vidět Marek :(.
A hrozně se mi líbí na Martinovi jak nosí ten pásek :) no ale co si budem vykládat co se mi na Martínkovi nelíbí žejo ?! :D:D
Nemůžu si odpustit komentáře k videum :D:D

Třeba tady to video je dokonalí :D. Směju se jak blb :D:D. Je to super. Jestli se nechcete dívat na všechny videa tak asoň na tohle se musíte podívat :D ! :) A takoví ksichtíky co dělá ! byh ho sežrala :D.

Konec pozastavení + výlet byl hroznej :/

28. června 2011 v 21:26 | Anet |  Na blogu
Ahoj .. víte jak ste mi chyběli ? A jak mi chběl Harich a Noah ?! ... neuvěřitelně :D.
Jsem tu takže konec pozastavení !!
No a napíšu vám něco o výletě . Bylo to hrozný ! jako sranda byla ale nebylo to něco užasnýho holky s kterýma jsem měla bejt na pokoji tak mě odkoply :(. To bylo první . Pak jsme vlezli do chotek a tam bylo hrozně zatuchlo ale postele byli dobrý :D. To by ale nebylo to nejhorší . Naše třídní je hrozná turistka atkže hned co jsme přišli vybylili si těch pár věčí tak jsme se sebrali a šli sme asi 7km :/ . Prej jenom na tak procházku :D. Když jsme se vrátili tak jsme měla volnej čas asi hodinu tak to jsem blbli a zpívali a poslouchali písničky :D. No a pak jsme se šli vykoupat na mácháč . Já jsem se nekoupala nehodlám se ukazovat před třídou v mim "sexy" telem :D:D:D:D ... No take jsem tam šla vlastně zbytečně ale tak co aspoň jsem si hrála z písečkem :D. Ale právě když jsme tam šli tak sme zabloudili takže jsme uši asi 10km navíc ://. To se mi udělala na noe malej puchýř . A večer jsme opíkali buřty a zpívali se a smáli. Ráno když jsem vstala tak mě všechno bolelo a tam jak jsem měla tan malej puchýř tak jsem na to nemohla šlápnout byl přesně jak je plajec tak jakoby pod nim trožku dostrani . No prostě tam kde přesně se při chůzi odrážíte :/. Takže to docela bolelo :(. No a hned ráno jsme hned teda odevzdali klíče od chatek a šli na další tůru. Ze všema věcma co jsme si sebou brali na ten výlet. Celej těžkej batoh. No já myslela že mi upadnou ramena :/. Ale kam sme šli ? na BEZDĚS z vlakový zastávky OKNA AŽ NA BEZDĚS . To je dálka jako kr*áva. A já ještě s tim puchejřem :/:(. Když jsme se vyškrábali na bezdět tak jsem myslela že mi upadnou nohy to je krpál jak pr*se . Naše učitelka fakt není normální :/. No ale z toho malího puchýže se stal megalní puchejř a jak jsem chodila tak mi asi dvakrát prasknul a já myslela že se asi po**** :/. No a Udělala se mi ten samej i na druhý noze takže už jsem nemohla chodit vůbec :(. Celou cestu jsem chodila po patách a po bokách nohou . Na spáteční cestě tak v půlce jsem si řikala "teď si tady sednu a počkám až pro mě někdo přijede" já byla asi půl kiláku za ostatníma jak jsem kvůli tomu nemohla chodit :/. Pak byla přestávka . A pak se zase šlo hodinu a půl v kuse :(. No já myslela že se po*** ale fakt už ty puchejře jsem myslela že je mám až do krve . Pak jsem to řekla učitelce jestli bych nemohla počkat na tom nádraží . Protože holky se šli ještě koupat a učitelka se podívala na ty puchejře a řikala že jsem docela dobrá že jsem to učla s takovejma puchjřema. Já fak měla na krajíčku jak to bolí. No tak jsem s kámoškou seděla dvě a půl hodiny na nádraží a čekali a ž se ostatní vykoupaj v mácháčí . Pak sme nasedi na vlak a jeli pak přesedli a jeli až na Hlavní nádraží (hlavně nedráždi :D:D) . A v tom vlaku si krám přisedli nějak kluci tak jsem se s nima byvila a byla s nima docela sranda no :D:D. Ale to bylo asi to nejleší z celího dnešního dne. Můžu vám říct že vůbec nemůžu na ty puchejře šlápnout. Teď když to píšu tak jsem mám ty nohy na bok a stejně to bolí :((.
Prostě se výlet moc nepoved :( :/. Měli sme si to užít a né aby sme byli všichni utahaný a s puchejřema :/. A zejtra je poslední zvonění to jsem zvědavá jak se po tý šlole budu belhat :(.

A tady pod perexem je tem puchejř z tý jedný nohly . Je to jenom pro silný lidi :/. Fakt hnus a mám to takhle na obou nohách a ušla jsem s tim dneska asi 16km nebo tak nějak řikala učitelka :(://

Jsem tu jenom na skok :P

26. června 2011 v 19:34 | Anet |  Na blogu
Jsem tu jenom na skok ale mám novej dess kterej mám od NJK.girl .. Je hezkej děkuju :)).
Rychle jsem ho nastavila odepíšu na všechny komentáře a pak si půjdu zbalit na ten výlet takže pozastavení pořát platí :)).
A co jak se vám líví ten dess od NJK.girl ?? :). Mě se líbí :)).
Jak ten blog zase zaměnili tak jsem se v tom vůbec nevyznala :D ale pak jsem to zvládla :)) ..
Pořádná změna to je od tech mítch no :D.
Tak se mějte ve středu něco přidám :)
Jo a ještě mi dejte prosím hlas :
TADY : http://oll-things.blog.cz/1106/4-kolo-souteze-superstar Pro Martin Harich :) 4.KOLO !! :)
TADY: http://bloody---vampires.blog.cz/1106/sonsb-3-kolo pro Anet (jsem tam s písničkou Musitany Hope ) 3.KOLO !! :))
DĚKUJU :) .. napiš si a já ti ráda oplatim :)).
Více o pozastavení které pořát platí TADY :)
Tak to je všechno tak se zase mějte hezky :))

Animece : Moje práce kopíroj se ZDROJEM !! :P .. Miluju ten usměv a ten jeho jazyk :P:D. Nevim jestli jsem sem tu animučku už nedávala nevim fakt ale je dobrá ;):D

Haitus/pozastavení/prostě tu nejsem :D:D

24. června 2011 v 17:39 | Anet |  Na blogu
Táák podle názvu Vám to asi dojde :):D.
Za chviličku jedu na chatu a přijedu v neděli :(.
A v pondělí jedeme se třídou na výlet ta mácháč a vračíme se v uterý ;). Už se těšim ale nechodíme asi 30km :/. Ale taky budem hodně jezdit vlakem :P. To už se těšim budem zpívat atd:).. A hodně fotek bude však jsou to poslední dny s touhle třídou :(:). A ve středu máme poslední zvnění :). Dneska jsem si koupila šaty a užasný boty :). Takoví ty páskovaný :P. No asi nevíte ale nevadí prostě užasný :))). No na poslední zvonění se taky těšim :)).
No ale k tomu haitusu neboli pozastavení bude

od teďka 24.6 až 28.6.2011 :).

Musim si to pořádně užít poslední čtyři dny s tima lidma co jsem veděla devět let každej den :):(. Takže tyhle čtyři dny budou užasný .. musej bejt :P.
Se mějte :P:)).

PS: až tu budu všechno dodám :))

To poteší :))

24. června 2011 v 10:30 | Anet |  Marek Masarik
No jak jsem dělala tu fotku s Markem a Matrinem tak jak jsem jí dávala na fanpage Maťky .. a jsem tam označila Marka :).. (Mám ho v přátelích ale Maťka néuž má moc přátel :(). No tak jsem ho tam označila a sešlo se tam 58 "to se mi líbí" (je tam napsáno 55 ale ještě se musí připočíst ty co jsou tam napsaný takže 58.)
To potěší když si člevěk s tim dá práci a pak to někdo takhle ocení a nejvíc mě potešilo to že dal "to se mi líbí" i Marek Masarik ♥ . Jsem z toho uplně mimo ♥ :D:D.. Krásnej pocit když víte ,že se to líbí někomu koho tak žerete :)).
Jsem uplně šťastná :)).
Jsem uplně divná nikoho to nezajámá ale musim se pochubit :D:D

Jsem v souteži takže prosím o hlas :P

22. června 2011 v 20:54 | Anet |  Nepojmenovaný
Čaute lidičky :)*.
Tákdy jsem v soutěži u své SB :). A jako první ukol jsme měli udělat diplom :).
No tak já udělala s Martinem pro vás všechny a teda hlavně pro mé milované affs :) ♥
No a schánim hlasy tady http://bloody---vampires.blog.cz/1106/sonsb-2-kolo pro Anet samozdřejmě :P:)).
Děkuju všem co mi hlasy daj :-*:).
A vlastně jakej diplomek jsem Vám udělala ?! no máte ho tam v tom článku kde se hlasuje ale dám ho i sem :)).
Táák jenom pro Vás ♥♥
MILUJU VÁS VŠECHNY NĚKTERÝ MÍŇ NĚKTERÝ VÍC ALE VŠEHNY VÁS MOJI MILOVANÍ AFFS ♥ :))

Upravila jsem fotku Musitany Hope :)

21. června 2011 v 20:20 | Anet |  The Musitany Hope
Dneska mě přemohla nějaká slabá chvilka a tak jsem upravila fotku dala mi docela práci :P. Tak snad se někomu bude líbit :D. To co je tam napsaný jsem už někdy někam psala ale ještě jsem to trožku upravila a spojila takže z toho vzniklo něco co mi uplně plyne ze srdce :)).
Já .. nemůžu si pomoct ale oni .. oni .. mi udělali díru v srdci do který se zavrtali a už z toho srdce nikdy nevylezou protože bych tam pak měla v srdci velikou díru a to se neslučuje se životem :)):D:P.. Udělali mi do srdce takovou díru jako Jonas před rokem a půl a půřát v tom srdci zůstávaj ale hned vedle se usadili oni oni dva kluci Martin Harich a Marek Masarik :)).
Milovat je silný slovo ale na ně sedí ! MILUJU VÁS KLUCI ♥

Koncerty MH v Praze,Kalrovích Varech a Opavě budou :))

20. června 2011 v 23:05 | Anet |  Martin Harich - Konzerty
Aaach lidi moji zlatí :) .. Já mám takovou radost bude koncert MH(Musitany Hope) tady u nás v Praze :) Já jsem z Prahy nevim jak vy :P.
Yeah jáááá jsem tak šťastná :). Wow asi si nadělám do kolahot :D:D:D:D. Trožku mi hrabe yeah už se těšim ! :-*
Asi tak před hodinou napsal toto Maťko na fanpage:
Dobru noc priatelia moji :) :) :) Myslím, že sa čoskoro uvidíme aj na koncertoch v Prahe, Karlových varoch a Opave :) Ved máte právo to vedieť dopredu .) Ešte všetko upresním :) :) Už teraz sa moc tešííím :) :) AOoooj .)
Když jsem to dočetla myslela jsem že sebou praštim o zem jupííí :)):D Jdu tam i kdyby to stálo milion :P:D:D

K fotce nic co by Tě zajímalo : noo trožku jsem se nudila tak jsem fotila a pak upravovala v notebooku a vylezlo s toho tohle :) .. Mě se to líbí :P. .. No mohla bych říct že je to na počest mímu iPodu :( . Chtěla jsem si dát fotky k písničkám a udělal se tam nějakej error a teď mi tam dám písničky a když to chci sinchonizovat tak se tam napíše iPod error :(. Takže mi tam nejdou přidat písničky :(.

Musitany Hope koncert 18.6. OC Danubia - VIDEA

19. června 2011 v 17:29 | Anet |  Martin Harich - Videos
Oni ?! Oni dva jsou Martin Harich a Marek Masarik ! Jeden bez druhýho to není ono dohromady tvořej něco dokonale krásnýho ♥ Oni jsou dokonalá skupina MUSITANY HOPE ♥
No já je prostě žeru :P*.

Pardóóón že si tady zase takhle vyjevám srdce ale když oni jsou fakt tak k sežrání ♥

Musitany Hope koncert 18.6. OC Danubia - FOTKY

19. června 2011 v 0:09 | Anet |  Martin Harich - Photos
Táák fotek je fak hodně . No na fb jsem jenom behem hodiny stáhla tyhle všechny opně vechny nafocený fotky sem nebudu dávat to nemám šanci :D:D.. Dám jsem jenom ty co jsem stáhla teďkon a ty ostatní sem už dávat nebudu :P no nebo možná ještě nevim :D . Nějaký videa co najdu přidám zejtra :P.
Hééj já jim tak závidim :(:)).Já tam chci bejt taky :D .
Aaaa ty košile oba ♥ .. wow.. Ta červená na Markovi a ta zelená na Martinovi ♥ vrr ! .. sežrat je za živa ! Oni jsou oba tak užasný ♥ :P .. Se asi zbláznim jsou dokonalí klicí naši ♥ .. Tak zlatý a sladký jsou :-* ♥ Já už na to nemám slova
:D:D.
↑Tahle fotka dokonalá :)).. Oba dva jsou tam ♥.. je tady i víc fotek kde jsou oba ale tahle je zatim nejlepší ktereou někdo dal na FB :)).. Třeba na FB dá ještě někdo lepší fotku ale tahle je podle mě zatim nejlepší ♥ Kdyby se oběvilo ještě hoodně fotek tak je sem ještě teda přidám ale uvidim ještě jak se mi bude chtit je stahovat :D:D↑
imagebam.com
↑Omyl ! Teď jsem oběvila stejně krásnou fotku jako je tamta nad ↑ touhle :D .. Ta fotka je krásná obě fotky jsou dokonalí ♥ ♥↑
↑A tadyta fotkáá ! Taky dokonalá ♥ :P .. jak sexy tam je :P♥.. Uplně me to zkazilo :D kdyby mi šla měnit tpeta naa poše u notebooku tak si jí dám jako tapetu :D:D♥↑
↓Táák konec kometování jednotlivích fotek to bych tady mohla komentovat donekonečna :D:D:D↓
imagebam.com
Všechny fotky jsou užasný ♥

Vyhodnocení affs :(:)

18. června 2011 v 22:40 | Anet |  Na blogu
No takže je tu vyhodnocení affs :( :) .. Moc se Vás nezapsalo :( Ale nechávám si na konec i některý co se nezapsaly :) ale zas hodně jich nemůžu vymazat :-* .. no čtěte prostě dál :D.
Zapsali se a jasné že si je nechávám :

To je všecchno to by mi jich moc nezbylo no :/:(. Děkuju , že ste se zapsali :-*
No pak ti kterí se nezapsali ale nechávám si je :) důvod máte u každého z nich ;)):
Pheobe a Lara << blog má pozastevenej takže o kontrole nevěděla ;)
Eliška.M:) << s tebou ?! s tebou budu affs vždycky :-*:))
Kukýs ;P << hmm nevim tebe se mi nechce mazat jseš málo aktivní ale na blog pořát chodíš :) a hlavně máš blog o Jonasech a to už moc blogů není :/:)
Nicolett* < na blog občas přidá nějakou tu grafiku jinak tam moc nechodí ale není moje affs takže se zapisovat nemusela a já si tě zatim nechávám :))
_Lenka_ < noo ty už nejseš delší domu aktivní od tý doby co vypadl Martin ze SS ale možná se na blog ještě vrátíš takže si tě zatim nechávám ;) a hlavně máš blog o Harichovi ! :)
Gabby < máš blog o Martinovi takže zatim nechávám :))
Alexandra a Nela < v přátelích mě máte a já si Vás taky nechám a hlvně blog o Martinovi :))
Monča < aktivní pořát :) i když jseš nezapsala já si tě nechávám máš přece blog o Maťkovi
Klára < máš napsanou omluvi na blogu a aby si te affs nemazali tak si tě nemažu :)
Naty$$ < sme noví affs :)) chvilku před kontrolou takže semazdřejmě nechávám :))
KiKu$h :]* < ty mě máš v affs a já si tebe taky nechám nemám důvod tě mazat ;)
Elena.Pierce & NiNi < k tobě ani nemusim nic psát :P Tebe si nechám vždycky :))*
lemonade-sweetie < nechávám affs sme chvilku :)
Alice.22 < ještě se neví jak to bude ..

A affs co mažu :( je mi to líto ale musim :
Verry Nicol Jonas < už mě nemáš v affs takže mažu !
Nickkie < na blog už nechodíš poslední článek más z unora :/
♥ Kashenka ♥ < škoda už mě nemá v přátelích :( i když je to blog o Jonasech :)
Melanie < nevim no poslední článek máš v dubnu jinak nic :/ njn vypadl a ty už tam nechodíš :(
Bee < nevim na tvůj blog vůbec nechodim nebaví mě sry že jsem to napsala takhle naférovku ale je to tak :(
Blonde-LenuSh < ty už mě v affs nemáš .. spíš jsem u tebe affs vůbec nenašla :D takže mažu ..

Aaaaa lidi co se zapsali že by chtěli být affs tak tady máte rozsudek :
Meggie < Tebe samozdřejmě beru máš blog o Maťkovi :))
anysek-and-martule < promiň tebe neberu protože autorský blogy beru vyjmečně..
Saša :) < přemejšlela jsem dlouho ale nakonec jsem se rozhodla že teda jo ;)
Mishee < jasně že ano přece blog o Maťovi :)) a aktivní jsi takže Tě bude do affs :)
luckínka < tak blog máš o Harichovi takže Tě beru :)
Snowflake* < u tebe jsem taky vůbec nevěděla ale nakonec jsem se rozhodla že .... Tě beru do affs :))

Animace moje :P .. Kopíruj pouze se zdrojem :)
Animace Musitany Hope :-*:)

Přihláška na soutěž o největší bordel v pokoji :D

18. června 2011 v 13:20 | Anet |  Soutěže
Čaute ! ;).. dneska tu nebudu budu tu až na večer a tak mě napadlo udělat soutěž o nejvetší bordel ve svim pokoji ;):D:D.
pokuď se chcete přihlásit napiště do komentářů :
°Prezdívka
°blog
a fotky mi posílejte na mail : aneta1996@centrum.cz a do mailu připište to samí jako do komentáře přezdívka,blog
snad vás bude dost :))

no a jak by ten doredl měl asi vypadat ?! .. no ukážu vám názorně můj pokoj :D:D:D
Je to focený dneska před chvilkou a je to spojený ze tří fotek protože aby to bla jedna fotky to by se mi tam nevešlo :d takže proto je to tak divný :D:D.
Takhle to u mě vypadá normálně neměla bych se stim moc chlubyt ale je to tak :D

hezký co ?! .. tak se přihlašujete :) a až přídu tak udělám to vyhodnocená affs ;))

Raego >> borec tohle :D:D

17. června 2011 v 17:51 | Anet |  Nepojmenovaný
Tenhle článek Vás asi bavit nebude .. není to o nikom o kam mám tenhle blog ale...
Vim že tenhle kluk nemá vůbec nic společnýho s Noahem nebo s Martinem ale on je fakt borec :))
A je hezkééj ;). Ale na Martínka a Noašk nemá ale má dobrý písničky ;). Je docela slavnej ale né na tolik aby ho hráli v rádio něco málo co jsem si náhodou o něm přečetla je třeba že je na Evropě 2 ale co já vim kdy to tam napsal možná je to dlouhoa už v Evropě 2 není :D:D:D... Ale je užasnej ;). A jak se vlastně jmenuje ?! .. nevim ale všichni ho znaj jako > Raego :))
Jedna písnička .. POŘÁT JÍ POSLOUCHÁM DOKOLA ;)

Moje lásky :P

16. června 2011 v 17:33 | Anet |  Moje věci s Maťou
Aaach tak jsem si ten plakát Maťka co je BG hned ráno koupila když jsem na ten plakát pořádně koukla myslela jsem žě se zbláznim tak krásnej :) ♥ Prostě dokonalej :P . Jsem tak ráda že vybrali tak krásnou fotku ♥.

No a plakátek mi už visí na stěně u ostatných plakátu Maťka a Noaška ;) ♥ (jeden plakát Noaha mi ještě chybí z popcornu mám ho ale namám ho nalepenej a ještě ten divnej co byl jednou v BG ten si nalepovat nebudu je divnej :D:D)
U postele jsou :P. ♥♥ .. Bobani moji :D:D.. Kdyby se si s nima něco s tima plakátama stalo tak se asi zbláznim :/:D. Ani jedna trhlinka tam nesmí bejt a ani nebude :D:D .. jžš tohle už je uchylnost :D ale když já je tak žeruu :D ♥ . Někdy Vám sem dám i fotku mí nastěnky s Maťkem :))..
PS(nikoho to nebude zajímat:D) : Včéra jsem si chtěla dát k písničkám co mám v iPodu fotky .. jako když pustim tu písničku tak je tam ta fotka ukáže a udělal se tam nějakej error nebo co já vim a najednou mi ty písničky nejdou pustit :( Mám apsťák :/:D.. Budu si ty písničky všechny stáhnout znova snad to pak půjde ;)

A tuhle fotku jsem dala na FB Maťka :).. Je tam pár věcí co mám s nim ;) ale chybý tam toho dost ještě ale to se mi tam nevešlo :D.. nejhorší bylo ho vyrejt do tý lavičky :/ byla hrozně tvrdá :D ale nakonec se mi to povedlo i když to vypadá hrozně ale i tak tam je :P

Noah Scott Ellenwood - Slow Dancing In a Burning Room + Noah na USTREAM :P

15. června 2011 v 21:32 | Anet |  Noah Scott Ellenwood - Ustream
Aaach jsem tak ráda že jsem na to teďkon nazapoměla ale měla jsem na mále přišla jsem tam 20:01 a to ještě nezačlo takže štěstí jako prase :D. Jsem tak ráda že jsem na to prostě nezapoměla no ;D. Nejsem tam zaregistrovaná a nevědla jsem že se musim zaregistrova tak jsem to ještě rychle zaregistrovávala ale vůbec mi to nešlo a pak když už jsem teda byla zaregistrovaná tak to prostě nešlo asi jsem to udělala špatně no :D . Chtěla jsem se zeptat ny dvě otázky :D. No nic nevadí aspoň jsem to viděla ;)

To bylo výborný s tim sudoku :D.. Prej že má raši ty lehký aby se pak necejtil špatně nebo tak něco řikal :D:D:D
Dokonalí bylo:"udělejte americkej usměv " :D:D .. to bylo roztomilí :D:))
A Nejkrásnější byla otázka : "co řikáš na to že se faninky Haricha hádají s těma tvíma? " (nebo tak nějak to bylo) a řekl že jsou s Martinem kamarádi a že by bylo nejlepší kdyby se faninky nehádali ;):D
Pak taky proč se divně tváříte ?!:D:D:D:D:D .. a Noah ten ksicht :D:D:D > při tom jsem měla výýtlem jako prasé :D:D:D:D:D
A ta první písnička ? .. myslela že mi prasknou bubínky jak sem to měla nahlas abych něco neprošvihla ale bylo to krásný :) Uplně mi srdce bušilo tak jako když zpíval tu od Bruno Marse v SS prostě krááása :))
A Při tý druhý písničce jsem zpívala s nim to je skvělá písnička to mě potešil :))

Záznam tady

Aaa tohle je ta písnička co zpíval on jí hned pro nás nazpíval a pak jí hned škoupli na youtube a dali nám jí na fanpage ;)
Noah k tomu napsal : Po USTREAM jjsem se rozhodl, ze vam to nahraju hned:) Tak, tady mate Slow Dancing In a Burning Room! Nech sa paci:D - Noah

K sežrání prďola :D:D:D:D .. Jžš hrabe mi neřeště :P

Radost a pak VELKÉ sklamání ;(

15. června 2011 v 15:10 | Anet |  Martin Harich - Konzerty
Včéra jsem měla takovou rAdost nevěřitelnou :). Když Admin napsal na fanpage Maťky že bude koncert v okolí Prahy :). Byla jsem šťastná jak blecha . Tak krásně se mi usínalo ;)
Prěsně tohle napsal :
ADMIN: Pre fanclub z Česka: Aby ste si nemysleli, že na Vás Martin zabudol... budúci weekenbd chystáme malý koncert, v okolí Prahy, zajtra budeme vedieť viac... tak snáď to vyjde ...
To jsem byla uplně nejvíc štastná myslela jsem že se pos...:D.. Ale pak admin napsal do komentáře tohle :
ADMIN: 11. 8. možnbo Ostrava, ale bude to len v letnom tábore... a toho 26. 6., Plzeň, to je tiež okolie Prahy, či nie??? :)) Tešíme sa...
Prvně co mě napadlo bylo : " okolí Prahy ?! .. tvl Plzeň není okolí prahy ! :/ " Chjo :( .. Proč v Plzni :'( to je daleko :(.. já se tak tešila škoda :( .. do Plzně hhmm to je daleko od Prahy :(
Někdo řiká že v raze bude mít koncert určitě taky ... a někdo zase řiká že v Praze byl celou dobu :/.. no byl ale neměl koncert se svojí kapelou Musitany Hope a s jejich písničkama :(.
DALŠÍ KONCERTY MUSITANY HOPE > TADY

To samí Noah ten má taky koncerty někde prič .. Zlín atd .. :(.. Smůla vždyť Praha je hlavní město tak tam by měli mít koncert hned jako první né ?! :D:D:D..

Noah Scott Ellenwood - ustream 06/14/11

14. června 2011 v 21:27 | Anet |  Noah Scott Ellenwood - Ustream
Aaach zase jsem na to zapoměla akdyž jsem si na to spoměla tak byl konec :(. Bylo to krátky :D.
Ale zejtra tam bude zas a bude odpovídat na otázky ve 20:00 ;).
Tam už musim bejt ! Musim a musim si vymyslet nějakou otázku :D.
Fakt to musim stihnou ;P.
A k tomuhle ?! .. Skvělí to je :D. Nejlepší "tak děkuju že ste se dívyli teda jestli ste se dívali" :D:D:D:D:D .--nebo tak nějak to tam bylo :D .. jžš já se u toho mohla protrhnout smíchy :D:D:D:D jžš je užasnej :P. A ta písničkáá :)):-*

Video najdete TADY

> a zejtra to prej taky budou natáčet takže kdybych to náhodou nestihla tak uvidim aspoň záznam :D:D.. Ale to se nesmí stát :D Nezapomenu na to ! :)

Fotka je vystřihlá s videa takže - blbá kvalita :D:D .. ale je tam Noah :P

Martin Harich bude v BG :))

14. června 2011 v 20:21 | Anet |  Martin Harich - v časopisech
Tááák teď jsem se dozvěděla na Haricefu že bude v BG plakát Martínka :))
Vyjde to 16.června ;)) .. to je za dva dny hned pro to běžim hned ráno :)) .. půjde hned vedle těch dalších plakátu s Martínkem a Noaškem :P u postele :))
Jžš už se těšíííííím ! :))

Příští, předprázdninové Bravo Girl! ti přinese: - foto