Červenec 2011

končim pozastavení pozastavení :D --> BLOG POZASTAVEN ! :(

31. července 2011 v 11:56 | Anet |  Na blogu
Ahojte děcka . Takže končim pozastavení pozastavení :D . Takže BLOG JE POZASTAVEN .
Jedu zase na tu chatu zpatky . Přijedu někdy poslední tejden s v srpnu a pak už to bude tak jak to bylo vždycky .
Jinak budu pokračovat s ffkou ;). No nevim jestli to někdo bude číst ale dva čtenáře mám jístý . Mě a kámošku :P. Yeah ale pokuď bude víc lidí teda tak bude do konce postupně přidávaná :D.
Designy budu taky dělat hned po prázdninách jak přijedu . Teda budu mít hodně věcí kolem školy no ale nejak si na ty designy udělám čas ;) .
PS: máma mě nepustí na žádnej Maťi koncert :( chtěla jsem ject do Karlovejch Varů a Náchoda ale ona mě nepustí ! :( . No takže si musim počkat až bude v Praze jinak mám smůlu :( . Takže musí přiject :P.
Takže jinak kdo jede na nějakej koncert tak si to užijte !! :))

PPS: :D Miluju tuhle fotku
A ještě hlasujte prosím v anketě pro mojí přezdívku :P;)
Děkuju :))

Pááá :))

Noah Scott Ellenwood - i'm Yours

31. července 2011 v 1:01 | Anet |  Noah Ellenwood - Videos
Aaaach konečně taky Noah :). Slíbil nám když bude 29.000 fan na fanpage že nahraje další video :). A přesáhli jsem to číslo takže nám natočil další video . Ta písnička v originále wow ale v jeho podání ?! woooooooooooooooow jestli víte jak to myslim :D:D. No prostě neskutečně dokonalí :)). A ta kapucka :P. aaa jejej :D.
Uplně nechápu jak Haricef nemá rád Noahovce a naopak a já mám ráda oba i když Maťu s Haricefem trožku víc takže hlasuju na klikárně pro Maťa a v různých anketách ale i tak Noaha mám ráda :)). Ikdyž prostě Maťa a Musitany Hope víc ale to ste si asi všichni všimli :D .


Dess na obědnávku pro Domča :))

29. července 2011 v 20:35 | Anet |  Hotové - na obědnání
Promiň ,že to trvalo tak dlouho :D . A jenom si dej pozor ať to máš všechno nastavený v Pravo jinak ti to nebude sedět . Prostě to nastav přesně podle návodu a budeš to mít správně :))
Návod jak stáhnout a nastavit najdeš v Cč !

Dess na prozbu :D pro Kristýn Ka. :))

27. července 2011 v 21:56 | Anet |  Hotové - na obědnání
Jsem hrozná ale mě se líbí se mi povedl :D .. Takže se tu hezky pochválim :P :D:D.
Kristýn Ka.si design neobědnala tak se nezlobte že jsem jí ho udělala dřív než těm co si dessigny pěčlivě obědnali ale nějak mě to chytlo :D Ale nevim jestli ho budeš vůbec chtít teď na blogu máš takovej krásnej design s Sel tak kdyžtak dej vědět já bych ho dala do volných :).
Návod jak stáhnout a nastavit najdeš v Cč !

Photo Martin Harich

27. července 2011 v 13:21 | Anet |  Martin Harich - Photos
Tak jsem si postahovala fotky do mobilu a tak je dám i sem nejspíš už je teda všichni viděli no ale i tak je sem dám :)
Nemůžu s tý černobílí ta je dokonalá ♥ (první dvě) a taky hned ta vedle (třetí z leva) ten usměv ♥:)).
A pak ta další s tou kytarou ♥ Tu mám jako tapetu na mobilu :P:). Pak se sestřičkou Lenkou ♥ taky krásná fotka :)) a ta další jak je opřenej o tu zeď a zase ten usměv ♥ . Další k tý nemám co dodat !♥ A Poslední ♥ nejlepší lidí ,kdyby mi šla změnit tapeta na notebooku tak si tam dám přesně tuhle fotku :D ♥ Marek nejlepší :D:D a Maťo usměv jako vždy ♥
Ale mohli by vyfotit fotku kde by byli oni dva Marek a Maťo v plavkách ♥:D:D:D to by byla podívaná :D jou už dou na mě zase ty uchylárny ♥ :D:D


Volný design - letní kytky

26. července 2011 v 19:46 | Anet |  Volné designy různé
Táák tohle už je poslední :)).
ten se mi líbí nejvíc :) a můj 11letej bratr se do něho zamiloval mislim do toho designu :D:D:Dse mi hrozně líbí :D
No fotky jsem fotila já a docela se mi podli :D samochvála smrdí vim . No nic tak teba si to někdo stáhne a nastaví :):D
Návod jak stáhnout a nastavit najdeš v Cč !

Volný design - černobílá kytara

26. července 2011 v 11:38 | Anet |  Volné designy různé
Tak další :D Taky moje fotky :). Tenhle dess se mi hrozně líbí a mám nápad že bych udělala takovej podobnější ale bude tem ještě Harich :). No uvidim ještě jak se mi bude chtit :D:). Jinak tam chybí avatar a ikonka protže jsem na to zapoměla a ted se mi do toho nehce :D
Návod jak stáhnout a nastavit najdeš v Cč !

Volný design - Zelená příroda

26. července 2011 v 11:12 | Anet |  Volné designy různé
Tenhle dess je nic moc ale tak když jsem ho udělala tak ho sem dám :D.
Zase jenom řikám že lay jsem dělala já a fotky na dessu jsem taky fotila já !. Tak proto tam je napsaný Photo and lay by: its-about-time.blog.cz :).
Stejně si ho nikdo nevezme :D
Návod jak stáhnout a nastavit najdeš v Cč !

Plakát Maťka Haricha v TOP DÍVKY !

25. července 2011 v 23:59 | Anet |  Martin Harich - v časopisech
Ano čtete dobře zejtra 26.7.2011 vyjde Top Dívky a bude tam plakát Haricha jak jsem se to dozvěděla tak mi to zvedlo náladu :)).Hned ráno si to koupim stojí to myslim 45kč ?! asi jo ;). A koupim si tam rovnou i Bravo :D v tom je zase dobrej dárek :D ale bravo si ráda občas přečtu ;). No nic hned jak si ho koupim tam vyfotim nalepim a očumuju :D:D:D.
Jej já se na ten plakát těšim :D.
A v srpnovim popcornu bude taky plakát Maťi taky kupuju nevim kdy to přesně vyjde ale určitě kupuju. A nenapíšu vám přesně až bude vycházet jako teď píšu o Top Dívky protože budu zase na tý chatě :D:D.
Tak nezapoměňte.

PS: byla jsem dneska ráno u tý kadeřnie . Hééj sakra moje vlásy dlouhý a teď krástký jak něco žá já nešla třeba rovnou uklízet :D:D:D:D:D. Né tak třeba mě kadeřnice bude bavit no ale těch vlasů mi je líto :(:D:D:D. Ale už si zvikám .
Dám fotku pro zvědavce před a po :D. No a jsem zvědavá jak na těch krátkejch budou moje kudrny vypadat :D . Ale zas žehlení a foukání nebude tak náročný než ty dlouhý . Ale tak jak koukám na ty fotky je mi těch vlasů fakt hrozně líto :(. Odpočívejte v pokoji :D:D:D:D:D:D.


Pozastavuju pozastavení blogu :D:D

25. července 2011 v 9:04 | Anet |  Na blogu
Lidi já mám dost :D:D .
Jsem tu v plný parádě :P.
Ale jenom do soboty 30.7 pak se zase vracim do nuďárny (chata) :D:D.
Já jak jsem nebyla moc dlouho na fanpage tak jsem tam našla nějaký ty fotky asi 2 nebo tak nějak :D tibláho slintám u tech fotek jako nikdy pak je sem dám a taky udělám animace z toho novího videoklipu :). Dneska nebo zejtra :). Už se na to těšim :D sem vadná :D:D .
No včára mi mám koupila novej mobil LG gm360 bílej není to nějakej užasně dokonalej epesrádej stroj :D:D:D:DD:D ale mě to na to psaní a volání stačí na všehno ostatní mám iPod :D.No a nataketě jsem si dala koho ?! Harcha a mě :D:D:D.
A dneska za chviličku du ke kačeřnici du na krátko kvůli škole :/ né já neci pěsuju si vlasy od mala a teď to jenom taak ustřihne :/:D:D. No ale musim konec blafání :D:D.
Jen chci prostě říct tenhle tejden sem tady ! :))

Nezvěstná ! Poslouchej jako já pořát dokola ! :D

Volny design - Čokonebe

24. července 2011 v 21:15 | Anet |  Volné designy různé
Joj tak jsem tu na tejden ale to vám napíšu pak samostatně v jednom článku :D
O prázdninách jsem se hrozně nudila tak jsem fotila svoje vlastní "umělecký" fotky a pak jsem s toho udělal pár dessu :D nejsou nějak epesrádej dokonalí ale je to jenom moje práce uplně všechno Jak fotky tak i dess :)
Tak snad si řeba někdo vezme nějakej dess no :D:D
Návod jak stáhnout a nastavit najdeš v Cč !

Noví videoklip Musitany Hope

20. července 2011 v 13:00 | Anet |  Martin Harich - Videos
Lidi já se asi poseru :D To jhe tak užasný :)
Já bych ho sežrala za živa to snad není možný :P.
Tak o tomhle vidoklipu se mi snad bude i zdát :D Všichni co ho neviděli tak si ho puste povidě :D:D

Videoklip tady !A ta fotka tvl se zbláznim :D

Diplomek od Loly :))

20. července 2011 v 12:40 | Anet |  Pro mě
Jéé děkuju je krásnej :)) Moc se ti povedl :))
S tou novou fotkou Maťa to mě moc potěšilo děkuju :) je krásnej :))

Zase jen tak kecáníčko ale pozastavení je pořát !!

10. července 2011 v 20:16 | Anet |  Na blogu
Čaute tak jsem tu zase jenom na chvilinku :D musim zase jit :D ale dneska jsem si vzala kabel abych si tu písničku stáhla do mobilu pak to dám do svího netebooku a pak do iPodu a pak si jí konečně poslechnu ani si neumíte přectavit jak jsem na to nedočkavá :D:DA už se těšim na vydeoklip ! hrozně se těšim! :D Ale nevim jestli už náhodou nevyšel ?! :D nevim dneska jsem tu jenom na chvilinku maličkou takže nejdu ani na FB takže nevim :D . Možná ještě tenhle tejden něco napíšu od kámošky z PC protože sestřenka jeden an dovču a bere si notebook sebou :( takže možná napíšu něco od kámošky :))
A udělala jsem pár volných dessu z mích "uměleckých" fotek co jsem tady o tý nudě nafotila některý jsem fakt povedený :P.
Ffku pořát píšu a docela mě to baví :D.
tak já zase letim :D
Pozastavení pořát platí ! :D
Moje animace kopčit se zdrojem !! :D

Už jsem jí sem dávala vim ale teď nemám co bych k tomu dala :D:D

Jsem tu jenom na skok :(.. ale pozastavení pořát platí :(:D

7. července 2011 v 17:42 | Anet |  Na blogu
Ahojte dostala jsem se k sestřence chvilku na net :D.
A první co bylo na co jsem se koukla byl facebook a blog :D ale za chvilinku musim zase jít .
Jako jsem tu fakt na chvilinku :D. Přidala jsem novou písničku co mají Musitany Hope (v minulim článku) ale nemůžu si jí poslechnout sakra ani si jí nemůžu stáhnout :/.Ale určitě to bude něco skvělího jako všechny ostatní písničky :D.A přidala jsem jí i mezi ostatní písničky Musitany Hope :) do playlistu :)) No nevim jestli to zvládnu nejsem tu 6 dní a mám apsťák :D. A kámoška je na dovče takže jsem tu s mladšim bratrem :/:D. Nudim se tu jak prase :/.Ale v neděli přijede to už se těšim a nuda bude prič :). Tak a novou písničku si užijte i za mě :).
Jinak píšu fanfaction o Martinovi a Musitany Hope :)). Zahání to mojí nudu takže po prázkách jí sem budu dávat po dílech :))
A chcete navnadit ? bude se jmenovat : Na kytaru se dá jenom hrát ale dokáže toho mnohem víc . teda možná to není ještě jistý :D:D. Tak jsem vás možná napsnula o čem to bude ?! bude to romantika :)):D:D
Tak se mějte a POZASTAVENÍ POŘÁT PLATÍ JSEM TU NA SKOK :D:D:P

K fotce krááásná :))

Nová písnička Musitany Hope !! :)

7. července 2011 v 17:25 | Anet |  Martin Harich - Videos
Martííínek má novou písničku se asi zbláznim :D. yeah :D tak si jí poslechněte stáhněte já si jí stáhnou aniposlechnout nemůžu chjo :( ale tak si jí užijta aspoň Vi :P:)


Zase pozastavuju :((

2. července 2011 v 9:16 | Anet |  Na blogu
No tak jak ste si všimli podle nadpisu je to jasný :(. Jedu na chatu na prázdniny a nevim jestli pořijedu někdy domů .
Na chatě net nemám jak všihni víte. Ale možná se sem nějak dostanu možná u kámošky nebo nějak nevim prostě :D.
A ani nevim na jak dlouho pozastavuju . Možná přijedu za dva tejdny protože mě to tam nebude bavit ale taky tam můžu zůstat celí prázdniny ,protože se tam budem koupat, blbnout a dělat mojí oblíbenou činnost ... kraviny :D:D.
No takže vůbec netušim na jak dlouho pozastavuju prostě :(. To bude hrozný vůbec nebudu vědět o co go :/. Ale zase se mi nechce prosedět celí prázdniny o notebooku . Takže na chatu jedu no :( . A hlavně jsou to moje poslední prázdniny :(( .V soutežích kde jsem tak asi nevyhraju no :D.
Ale tak můžete dát hlas TADY pro Anet a TADY pro Martin Harich :). Děkuju ale neoplatím když tu nebudu :/:(:D:D. Jedině až tady budu no . Pak jsem upravila playlist Martina,Noaha a přidala jsem tam i písničky Musitany Hope :P.
Takže se určitě koukněte :) Tadý :) ale je tam hodně písniček takže se vám to bude načítat trožku delší dobu :). Všechny písničky by měli hrát dala jsem si s tim fakt práci asi dvě hodiny jsem to dělala měla jsem v tom zmatek a pak se mi to celí smazalo a tak jsem to dělala znova ale už by to mělo bejt v pohodě . No a oprázdinách se budu učit v tom novim programu co jsem si stáhla aby dessy vypadlali trožku líp :D Taky jsem si postahovala videa a udělám hodně animaček . Noa uvidim jak se ještě budu nudit no :D.A uvidim podle nudy ale nejspíš začnu psát fanfaction o Martinovi Harichovi mám zrovna takovej dobrej nápad :D . A bude tam 1000procent zapojenej i Marek Masarik :)).
No konec kecání :D. Bude mi to vykecávání chybět fakt že jo . Ale já se VRÁTIM ! ikdyž někodo nepotěšim a někoho možná o ale vrátim se to je jasný to bych nevydržela :D:P.
No prostě se mějte . Užívejte prázdniny neseďte jenom u compů :D:D. Zažijte krásný zážitky. Budete mi chybět :(.
PS: Affs/SBéčka nemažte si mě a do kontrol se taky nezapíšu to je jasný když tu nebudu tak si mě prosím nemažte :).
Zatim ahoooj :))

Koncert Musiteny Hope - Gajary 29. 6. 2011 - fotky

1. července 2011 v 17:32 | Anet |  Martin Harich - Photos
29. měli klucí koncert . Zase :O. Týjo ty jsou fakt užasný tolik koncertku každou chviličku :). Jéé já tak závidim i když to není moc dobrý . Já ho chci v praze takže jasný Martínku a Máro ?! jako přijedete do Prahy ! :D:D
Ježiš asi mi začíná zase hrabat no nic :D . Fotky jsem postahovala na FB . Ale je jich dost málo :(. Ale aspoň nějaký :D

Koncet Musitany Hope > Liptovský Mikuláš - 24. 6. 2011 - Videa

1. července 2011 v 15:23 | Anet |  Martin Harich - Videos
Tak videa jsem našla jenom dvě :(. No je to škoda :( .
Ale tak nedá se nic dělat kvalita taky není nějaká bombastická ale kdyby někdo věděl o dalších videich tak mi dejte vědět a já jedám na blog :P.
Tak si užívejte videa a asi po padesátý napíšu ZÁVIST VŠEM CO TAM BYLI. :D.

Ja ťa nájdem