Srpen 2011

Dess na obědnávku pro Kačíí :P

30. srpna 2011 v 22:46 | Anet |  Hotové - na obědnání
Takže jsem se rozhoupala na designy :D .. Tak jsem jeden udělala :) .. No docela se mi povedl i bratr mi ho pochválil a to je co říct on je lepkej kritik :D i když mu je 11 :D.
Návod jak stáhnout a nastavit najdeš v Cč !

Fotky Martin Harich

30. srpna 2011 v 11:15 | Anet |  Martin Harich - Photos
Aaaa přenádherný fotky :)). Myslim že to jsou ty nejnovější ale nevim no přez měsíc jsem o něm nic nevěděla a teď je toho nějak moc :D ..Uplně mám depku jak jsem tohle všechno mohla nevědět :D. No prostě sežrat ho jak vždcky :P.

Fotka od Mariana Vejcika

No sakra ! ta kytara chci jí :P a jeho k tomu :)):D.


KONEC POZASTAVENÍ !!

28. srpna 2011 v 21:58 | Anet |  Na blogu
ÁÁÁÁÁ já už ani neumim psát članky a když koukám na fanpage Maťi tak takovích věcí co mi uteklo ale dávat to sem nebudu to se mi nechce :D jenom mám pěkný dvě fotečky noví co jsem našla tak ty sem pak šoupnu . Ale konečně KONEC pozastavení no ! ;)) .. jupíí :)) .. Uděmám pořádek v menu udělám noví rubriky jako Fotky Mati videa atd .. a ffka je asi dopsaná nevim je to tak ,že by to mohlo skončit ale příde mi to krátký :D nevim ještě jak budu mít čas a jak mě co napadne :D:D ... No nic nevim co víc mám dodat :D .. Jsem zpět možná to někoho potěší a někdo bude naštvanej ale má smůlu já se vraci a nikdo mě nezastaví :D:D:D:P

Pak mám plno animaček z Nezvestný co jsem udělala tady je jeden slabej vodvárek :D
ale kopírovat se zdrojem :P

PS: dess není nějak dokonalej ale je dělanej na rychlo a je věnovanej Maťovi k narozkám no :D ..

Maťo,všechno nejlepší hodně uspěchů,skvělích nápadů,hodně vydaných CDéček a zůstaň pořát tak usměvavej a skvělej jako do teď to ti nejvíc sluší ;))