Říjen 2011

Ta nejlepší fotka Musitany Hope ! > NOVÁ :)*

31. října 2011 v 21:12 | Anet |  The Musitany Hope
Heh našla jsem novou fotku Musitany Hope ! yeah tu bych chtěla jako plakát konečně nějaká pořádná s celou Musitany :) .
Mě se totálně líbí jak tam Maťo sedí trožku dál od ostatních a všichni se na sebe lepěj taky bych sel lepila kdo né ?! :D
...
Jo to mi přpomíná že mi přišel kamarad (časopis) ze slovenska od jesdný hodný holčiny :)) Hned si ho nalepim :P.
...

Na kytaru se jenom hraje ale ona toho dokáže mnohem víc. 6.DÍL

30. října 2011 v 13:16 | Anet
Tak tenhle díl taky trožku nuda no :D. Ale tak co no musej bejt i nudný pasáže :D. Ale těště se na další díl tam bude zápletka s Markem :P. A pořát děkuju za krásný komentáře :*
..

Fotky z koncertu Letňany 1.10.2011 Praha - foceno mnou :P

29. října 2011 v 1:03 | Anet |  Martin Harich - Photos
Heeh tak jsem se k tomu jaksy dokopala ;). Byla jsem totál líná a po tolika dnech jsem dám fotkyy z jednoho ze čtyř konzertů dlaší budou postupem času zase ;). Však mě už možná trožku znáte :D .
Všechny fotky jsem fotila já takže kopčit se zdrojem i když pochybuju že by je někdo kopíroval no :D;).Dobrej konzert ale nebyl nejlepší ze těch všech ;) Fotek je fakt tunááá :D takže jsem vybrala jenom ti nejlepší ;) jinak ještě se předem omlouvám za moje uchyln komentáže k fotkám ale nemůžu si prostě odpustim bych je sežrala Maťu a Máru ;)
Jinak ještě proč jsou všude ty tečky ?! protože nesnášim když je ten obrázek připrclej na tý fotce :D:D
...
Smile boys :)) ty mi vykouzlí usměv na tváři vždycky škoda že vždycky když fotim Marečka ta zavře oči ! :D Stenjě je Dokonalej :* ale na tý druhý nemá zavřený oči uspěch ! :)
...
...
Skoro celá Musitany .. kdo tam chybí ?! tss blbá otázka jasně že Maťo ten tam ještě nebyl :D
...
....
A teď přichááází na řadu náš jedinečný Martin Harich :P:))
Na tuhle fotku si klikněte a podívejte se na ní vě většim určitě ! ten výraz ! bych ho sežrala uuuaa :D

Pár infotmací :))

26. října 2011 v 20:01 | Anet |  Martin - News
Táák dýl jsem nic nepřidala z toho důvodu protože jsem čekala na víc komentů u fanfaction :D:).. Děkuju za ně ;).
K věci CD oficialně už vyšlo takže kdo ho ještě nemá tak mu dám na zadek :D:D.. Néé kecám .)
Pak asi všichni věděj že se bude natáčet videoklip v PRAZE (zde bydlim) na ja ťa nájdem . A admin Maťovi Fanpage napsal toto :
"ADMIN: Společnost Media ProPictures s.r.o. vyhlašuje soutěž pro padesát nejrychlejších fanynek a fanoušků Martina Haricha!Padesát nejrychlejších z Vás, kteří se přihlásí na e-mailové adrese casting@mediapropictures.cz , se bude moci zúčastnit natáčení nového videoklipu Martina Haricha!... Natáčení proběhne 3.11.2011 a 4.11.2011 v Praze.Bližší dispozice o natáčení a pozvánku dostanou ti z Vás, kteří budou nejrychlejší!Na každého účastníka natáčení potom také čeká podepsaná karta Martina Haricha, a na deset prvních přihlášených i plakát.Podmínkou účasti je věk minimálně 15 let, fotografie a telefonický kontakt, které pošlete na uvedený e-mail.Těšíme se na Vaši účast!!!"
Tak patnáct už mi bylo tak jsem tam napsala :) . Fotky jsem poslala jednu s Maťem a jednu součastnou profilovku a jednu s tima brejlema :D ... tak snad mě vyberou ale pochybuju :/ poslala jsem to před chvilkou . Trožku pozdě tak doufám že se na mě štěšní usměje a když né tak se tam půjdu aspoň podívat :)). Kdo tam ještě napsal ? :).

Jinak tohle je docela vtipný :D .. na FB v takovích těch anketách .. já hlasovala pro Martin Harich,Mareka Masarika , celá Musitany Hope http://www.facebook.com/#!/questions/187934857952665/.

PS: pletu si náramek s nápisem Harich až bude hotovej dám fotku :) . Pak mám v plánu si udělat ještě s nápisem Musitany Hope :))
...
....
miluju tu fotku :).)


Na kytaru se jenom hraje ale ona toho dokáže mnohem víc. 5.DÍL

22. října 2011 v 16:45 | Anet |  FanFaction about MH - Na kytaru..
Ok tak měl tu bejt až zejtra ale když mě Neem tak přemlouvá tak ho sem dám no :D.
Strašnej díl :D:D.. Hrozně vadnej o ničem zrovna urivek v kterym se nstane nic přelomovího teda kromě konce tohohle dílu ♥ :P Ten konec je uřízlej aby to nebylo moc dlohý bude to hned navazovat v příštim díle ;):P.
...

Mám doma CD Martina Haricha - Príbeh snov

21. října 2011 v 21:25 | Anet |  Martin - News
Jéééé jsem šťastná mám to CDéčko ♥♥♥ :)) Dneska jsem si ho koupila ! v tom prvnim krámě už ho neměly tak jsem se zeptala kde je ještě tenhle krám . Po celí Praze jich je asi sedm takže jsme jeli na chodov . Jsem tam nalítla do toho krámu a tam měly čtyři CDéčka a na pokladně jich měly taky ještě dost takže jsem byla šťastná ♥ :) Stálo mě 329kč :) peníze jsem vysomrovala od táty od babičky a ještě jsem si půjčila od bratra :):D .
Myslim že všichni věděj jak DCéčko vypadá ale dám sem fotky aby jste mi věřily :P. ♥
EDIT 22:01 : právě to poslouchám jsem u třetí písničky a nemůžu se toho nabažit :D:D
....přední strana...
...
...otevřené :D...
...

Martin Harich v bravo special ! :)

20. října 2011 v 12:37 | Anet |  Martin Harich - v časopisech
Bude plakát Maťi v bravu speciál nezapom'nte si koupit ! už se těšim jinak jsem dohodnutá s jednou holkou že ona mi koupí kamaráda na slovensku a já jí popcorn a navzájem si to pak pošlemě už je máme obě koupený jak se domoluvim kdy a adresu .. jiipííí budu mít krásnej plakátek Musitany :) :D
A tady je krásnej plakátek Ma'ti ! :)
...

Na kytaru se jenom hraje ale ona toho dokáže mnohem víc. 4.DÍL

16. října 2011 v 22:22 | Anet |  FanFaction about MH - Na kytaru..
Tak další díleček :) .. To jsem vám ani neřekla nebo nevim ale je to psaný ze s nů co se mi zdály někdy o Maťovi a někdy o jiných klukách :D. Zdály se mi většinou ty hezký čásni ;). Třeba tenhle díl se skoro selej sen kromě začátku a konce :D:D.
PS: hroozně děkuju za milí komentáře :) mám vás ráda hrozně :* :)
....

Sestřih písniček z CDéčka Pribeh snov ♥

16. října 2011 v 14:46 | Anet |  Martin - News
Našla jsem tohle užasný video :). Je tak sestřih všech písniček z CDéčka Pribeh snov :)). Tu prvni vůbec neznám ale hrozně se mi líbí :D:). Neznám tam asi ještě jednu jinak všechny znám :P:)). A nezvestná boduje ♥.
Nejhorší je že namám vůbec peníze ale to CDéčko chci ! Hned :D . Asi půjdu žebrat na václavák :D:D. Mám na to ještě tejden :D;D:).)
....

KOncert v Hard Rock Cafe ! ♥

14. října 2011 v 23:29 | Anet |  Moje zážitky s nim*
No tak jak bych začla :D.Nevim ale vim že to bude hooooooooodne hooooodně dlouhy nejde to napsat krátce ale je to proložený fotkama takže by to něměla bejt taká nuda ;):D:D.
V Hard Rock Cafe byl ten nejlepší konzert v nim životě ! .. takže jednoduše ale přesně je to vystižený :).
Konzert trval asi hodinu ! Fakt mega bombastický neviděla jsem tak jsem si touplna na židli ale za chvilku mě nějakej sekuriťák sjebnul :D. Tak jsem pak na tý židly jsenom klečela :D. Bylo nás tam fakt pár z toho jsem neznala asi 4 holky :D. A pak nahoře v patře byli "V.I.P Haricefky " jak si řikají ! :/:D.
Když dospívali tak jsem skandovaly ještě jednu ,ještě jednu,ještě jednu .. tak hráli další půl hodinu asi ! :) Tak že dohormady to byl asi hodinu a půl dlouhej koncert :D.
Pak byla u takovího malího stolečku autogramiada já byla hned nalepená na tom stolečku a on tak přišel a povídal si tam s náma protože čekal až mu donesou podpisovky . Jak na mě koukal ! ♥ nezapomenutelný . Šla jsem asi druhá na řadu když jsem se zetala jstli se snim můžu vyfotit a on že jo ale ten sekuriťák že osobní fotky né . A Maťo se přimluvil a tak to dovolily :) . Tak jsem se snim vyfotila ale vznikla z toho hrozná fotka :/ jako není hrozná ale ani něco extra není ! :D.
....

Do Hard rock cafe + novej design :)

12. října 2011 v 22:51 | Anet |  Moje povídání
Takže zejtra jedu do Hard rock cafe na Maťuu ! :) Už se těšim pojedu rovnou z praxe takže nestíhám :D praxe do sedmi a začíná to v osm :D ale holky mi tam budu držet fleka tak snad se tam procpu :D.
Jinak udělala jsem novej design ale nenapadlo mě že když dám tu proužkovanou stránku tak to nepůjde moc dobře přečíst :(. Nevíte co s tim ? . Znova se mi ho dělat fakt nechce :D.
A jinak teda co líbí ? . Mě jo jsou tam pěkn fotky a zase modrááá ! :))
.....

Na kytaru se jenom hraje ale ona toho dokáže mnohem víc. 3.DÍL

9. října 2011 v 21:57 | Anet |  FanFaction about MH - Na kytaru..
Božéé já na to uplně zapoměla že bych měla dát další díl :D:D.. Tak se omlouvám :(.
Děkuju za připomenutí od ,,no name" :D A jelikož jsem zapoměla dát si dva tejdny tak tenhle díl bude trožku delší :)
Jinak prosím vás nechte si sví komentáře trapný a tak .. děkuju :P:) A doufám že bude tolik komentářu jako u dředešlích dílu :)*

Nové sexi,dokonalé fotky Martina Haricha !

9. října 2011 v 0:07 | Anet |  Martin Harich - Photos
No to mě poserte zvíšil se mi tlak ! Asi to semnou klepne o zem ! Bože jako pak že nikdo není dokonalí ?! asi nepozanli pana Haricha :P ♥ . Jdu si je všechny stáhnout do iPodu a do mobilu ♥. To nejde potřebuju na ně pořát koukat !. Takovej model co se z něho stal ?! božííí ♥ . Nemám slov samí srdíčka jsem dávám nemám prostě slov padám ze židne :D ♥.
Komu to jde změňte si tapetu na PC nebo notebooku ! povině :D. Hele jako asi to vidm na novej design ! :D
ON mě chce asi zabít né ?! ♥ ten usměv za ten bych ho sežrala !
....
...
....

24.10.2011 vyjde první DCéčko Martin Harich - Príbeh snov ♥

7. října 2011 v 18:28 | Anet |  Martin Harich
Aaaa konečně řekli datum ♥ :) . Tak už bych si měla šetřit abycch si ho mohla hned koupit tady v ČR asi hned nebude ale kdyžtak si ho obědnám na netu ♥ :P . Tak jak se těšíte na CDéčko ? bože já neuvěřitelně ♥ aaach asi se nedočkám :P
Jinak dokonalá fotkáá ♥ aaa umírám :D
Nejlepší správa dneška :P*.
.....
....
PS: dáte mi prosííím "to si mi líbí" na tuhle fotku ? jde o dobrou soutěž rosíím prosíím :P:)) .http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=1851643230784&set=o.274446355915944&type=1&theater děkuju,děkuju,děkuju mooc :)).):)

V očku 20.narozeniny Brava :) 2.10.2011

4. října 2011 v 18:11 | Anet |  Moje zážitky s nim*
Tak prvně se omlouvám že to píšu až teď ale v neděla jsem přišla z očku až v deset takže jsem to nestihla a pak jsem viděla že u toho předešlího článku mám jenom 2 komenty :(. Takovou práci mi to dalo abych se s tim s váma podělila tak dlouho jsem to psala a pak si to přečtou 3 lidi ?! :((. Ok no s timhle se nubudu rozepisovat stejně si to přečtou nax 3 lidi tak proč bych to měla dělat nějaký dlouhý ? .
Před očkej jsme stály už od 12:00 a to pouštěli až 15:00 takže jsem byla uplně u dveří :D. Venku jsem se tam ty tři hodiny tak hrozně nudily že jsme si spívali písničky od Maťi :D. Video ZDE . jsem ta vidět třeba v 0:22 (růžoví tričko) :D:D.
Když nás tam pustily byla jsem tam asi jako 5 ve vnitř :D. Utíkala jsem ale zalezla jsem někam garáže a tam to asi nebylo no tak jsem šla spátky a pak už jsem viděla holky jak běžej tak jsem taky rychle "běžela" ale Haricef obsadil půlku první řady tak jsem stála v druhý :D. Prvně spíval Deyl,Ztracený a pak Musitany Hope ♥♥ :)). Bylo to uplně hrozný strašný vero a všichni se hrozně cpaly dopředu.Byli jsem tam všichni nehoráně spocený uplně ze mě lili čůrky :D. Fotky přidám zejtra z koncertů a pak s očku postupně :D. Mám i videa ale nejdou mi nahrát na youtube :( . Když Maťo dospíval tak půlka lidí co tam stála odešla za Maťem takže já byla hned v první řadě a okolo mě ani jedna Haricefka :D. Já jsem chtěla vidět ještě Mandrage takže jsem nikam nešla . Po maťovi vystoupila Debii (nebo jak se to píše) ,Rybičky 48 a pak Mandrage ♥ bili božíí :D uplně jsem si je užila už tam nebyla žádná mačkanice nic :D a já si šáhla na Bolana to je ten s tima dredama :D Tak on šel okolo tak jsem natáhla ruku a on se mě dotknůůl :D:):D. Pak šel na řadu Cristovano,Konvičková ,Lounová , Zeťová a pak už mě to nebavilo tak jsem šli se projí protože jsme už stáli asi 5hodin v kuse a potkali jsem Josieho z koblížku tak jsem se snim vyfotila :)

Dneska na koncertech :)) ♥

1. října 2011 v 22:56 | Anet |  Moje zážitky s nim*
Tááák jaký to bylo? uuuff dokonalý ! :)).
Neuvěřitelně bezvadný ani slovama to neumim popsat :).
Mám plno fotek a pár vydei ale nejdou mi nahrát na youtube :(.
Fotky přidám až potom teď půjdu za chvilku spát jsem uplně vyšťavená :D.
V letňanech jsem si koupily lístek a šli jsem do vnitř k takovýmu malímu podiu . Čekaly jsem tak asi půl hodiny když nám došlo že tam asi nebude :D. Tak jsem se šli zeptat na infotmace kde má Maťo vystupovat .Tak jsme rychle šly k nějakýmu podiu a tak jsem stály asi dalších 10min . A tam jsme se našly s Netti .Pak nás napadlo ,že to tam asi taky nebude tak jsme rychle pádili do haly č.3 a tam to bylo ! :). Bylo tam málo lidí tak jsem se nasoukaly do předu . Předemnou stály takový malí dvě holčičky a já je tam nechtěla chtěla jsem bejt uplně u toho zábradlí tak jsem jim řekla ,že tady je umačkáme ať jdou na tu stranu kde byli ty malí děti :D. A tak jsem v letňaneh s Haricefem stály uplně ve předu :)).Zaspívaly pár písniček a pak byla manší autogramiada já se s Kačkou procpala až do předu takže jsme se tam dostaly ale už nebyli podpisovky tak mi dal podpis na celej papír .Řěkla jsem mu Pro Anet a on mi napsal Anetke zo ♥ Martin Harich .. ááá přez celou stránku ♥