Prosinec 2011

Marek Masarik a Martin Harich - Animace (PF 2012)

27. prosince 2011 v 2:04 | Anet |  Martin Harich - Animation
Jsem zažila nudu :D tak jsem udělala animace z toho přání s Markem a Martinem .
Přijdou mi nějaký mentálně postižený :D. Myslim ty animace :D. Nevadí ale udělala jsem je ;D.
...
Prosím kopírovat se zdrojem . Stejně je někdo kopčit nebude ale i kdyby tak zdroj :P. Stejně ho tam nedáte :D:D.
...
Tahle je nejlepší nemůžu z Máry :D:D:D.
...
...

Veselí Vánoce ! ♥

23. prosince 2011 v 19:57 | Anet |  Moje povídání
Píšu už dneska , protože zejtra asi nebudu mít čas . Takže co napsat :D.
Veselí Vánoce , hodně dárků , hodně JIDLA :D a splněných přání.
Já doufám že noví členové Musitany budou v pohodě a bude se Musitany dařit pořád tak skvěle :).
Tak a kdo jíte kapra přizjete se ?! :D .. Já se přiznám já Vánoce miluju protože je hooodně dárků a hoodně dobrýho jídla :D a KAPR se salátem ! ♥ To miluju :D. Takže já ho žeru fakt žeru :D.
....
K blogu . Nevim jestli víte ale tenhle měsíc - prosinec slaví blog 1ROK :). Už rok tu bluguju z tohohle blogu :D.
Prvně měl bejt blog jen na obrázky pak přišla první SB první komentáře a mě to začlo bavit blog byl o Jonas Brothers . Pak začla superstár a já si našla novou "hvězdu" prvně jsem měla radši Noaha ale ten pak vyadl a moc o něm nic nebylo a Martina jsem měla radši a radši a bylo to poznat i na blogu nakonec se blog přeměnil z Jonas blogu na Harich blog :D . A teď je o celí Musitany a hlavně o Márovy ♥ .
...
Takže ještě jednou VESELÉ VÁNOCE ! ♥ Miluju vás ! všechny co jsem chodíte a za to vám patří jedno veký díík ♥. Jste skvělí ♥
...

Marek Masarik , Martin Harich a Ladislav Harich - PF 2012

21. prosince 2011 v 20:45 | Anet |  Martin Harich - Videos
No do prdele :D Válim se tu smíchy :D:D . To snad není možný :D. Marééék ten to tam nejvíc zabil ♥ . Žeru ho :D. A Martin ten to tam dal taky dobře noo :D ale Marek kurňa chcípám z něho ♥ . Už de zase na mě to žě ho chci domů :D. Markůů ?! chci tě domů ♥ :D. Sakra :D
...

Fotka nové MUSITANY HOPE ! :) :(

21. prosince 2011 v 19:51 | Anet |  The Musitany Hope
No nevim co říct strašně mě štve že odcházejí Martin a Matěj :( . Fakt oni jsou oba skvelí kluci hlaně Martin a fakt mě to štve né :( . No ale už se stalo ! Od novýho roku budou hrát v Musitany dva noví členi. Ani ještě nevim jak se jmenujou ale navadí :D. Jsem pozadu jako vždycky :D.
Řeknu ještě něco .. rozdělit se Mára s Martinem tak snad ani Martina neposlouchám . Je to hnusný ale pravdivý . Nevim asi bych ho jakože né nenáviděla ale už bych do něho nebyla na 100procent zažraná. To už teda nejsem ani tak moc teď ale pořát víc než kdyby Mára odešel :D. Asi mě nachápete nevadí . Fotku jsem našla u Christienne.
Nevim přijdou mi nějaký zvláštní ale tak to bude tim že je vůbec neznám můžou bejt nejvíc v pohodě :) .
Márovy to tam hrozně sluší ! ♥ Ale ty vlasy :D měl by se nachat ostříhat už to má dlouhý :D ♥
...

Na kytaru se jenom hraje ale ona toho dokáže mnohem víc. 13.DÍL

19. prosince 2011 v 22:15 | Anet |  FanFaction about MH - Na kytaru..
Ten konec je zase uchyláckej :D Doufám že to někoho neskazí :D. Ale tak musela jsem prostě :) . Tady je vidět takoje jesem totální uchylák :D.Nevim jestly si budete pamatovat minulej díl když tak si ho přečtete znovu byl krátkej aby ste si to připoměly bylo to dost zamotaný :D.
...
PS: omlouvám se že moc nepřidávám ale neměla jsem moc čas skrz školu a praxi ale tenhle tejden máme ranni praxi takže jsem doma ve dvě takže tenhle díl tady nechám do středy a pak budu snad přidávat víc :)).
...

V Barrandově :)) - Fotky s Maťou :)

15. prosince 2011 v 20:43 | Anet |  Moje zážitky s nim*
Hlasujte tady http://blueboard.cz/hlasovat-klld pro můj blog pokuď se Vám tu líbí :)) (sedmej od spoda)
...
Jo zase jsem byla na Barrandově :D . Máma mě prej asi 9krát viděla v telce :D. Budu ještě slavná čéče :D.
Sme tam přišli asi v šest . Bylo tam asi tak 5holek . A Martin . Jsme tam přišli a jelikož Kačka má cervený vlasy a já modrý tak on na nás " ahoooj červenovlásky ..a" kouknul se na mě usmál se a řekl "...a modrovlásky " :)) .. to bylo milí nás obejmul na přivítanou :). Nechala jsem si od něho podepsal CDdéčko a pak jsem se snim dvakrát vyfotila :)). Pak odspíval a já se snim ještě pak dvakrát vyfotila :). Ale mám z toho jenom 3 fotky protože tu čtvrtou nemůžu z kámošky vytáhnout aby mi jí poslala :D.
Supééér to tam bylo :)). S holkama sme se fotiy a tak kdo mě má na FB poznal s fotek asi 200sme jich nafolily uuf :D.
A potkali sme se tam s Christienne . Co jsem to kecala za ptákoviny u tý štany ? :D to ani nedávalo smysl :D .. A pak sme teda pokacali trožku víc ale doufám , že někdy pokecáme mnohem víc :)). Seš strašně super :)) . Snad se uvidíme ještě :) UVIDÍME ! musíme :))*.
Táák a fotky :)) * Docela se povedli :).
...
Tahle ta nejlepší :) Tvářim se tam divně ale první fotka na která se usmívám :D:)).Frofilovka na FB :)).
...
...
Vykulenej :D:P. Výborná :D. Proč je vykulenej ? protože já prej na kámošku foť to na vejšku a ona pořát na šířku a já na ní otoč to na vejšku to foť :D:D. Trožku jsem jí sprdla :D Ale nevadí :D. Vtipná fotka :D.
...
...
A poslední divná je :D. Ale je no :).
...
...
jak má zespoba pořezanou tu bradu :D . On prej "som se holil :D " .. Achjo pako :D.

Na kytaru se jenom hraje ale ona toho dokáže mnohem víc. 12.DÍL

11. prosince 2011 v 22:37 | Anet |  FanFaction about MH - Na kytaru..
Kradší díl .
Řeknu jenom tohle : Musim ze sebe udělat taky svini né dělat jenom s Maťi hajzla :D.
PS: omluvám se za chyby snad to po mě rozluštíte :D
...

Novej design - Marek Masarik ♥

10. prosince 2011 v 3:06 | Anet |  Na blogu
Táák musela jsem uělat novej tamten byl odpornej :/:D. Chtěla jsem zimní a byl na rychlo dělanej :D. Byl prostě fuj :D. Tak jsem si dělala novej :) s Marečkem ♥ jak jsem slibovala :P . Uělala jsem k tomu i popisky KONEČNĚ ! :D. Jsem hroznej lenoch + nemám moc času :(. A celkem mě to štve protože ty designy na oběnávku nemám čas dělat :(
A co jak se vám líbí design ? . Není vánoční ani zimní . Nebudu takovej dělat neumim to :D.
U tohle se mi líběj barvy :))
...

Dejte prosím hlas pro mě z jinýho blogu :)

7. prosince 2011 v 22:25 | Anet |  Martin Harich - v časopisech
Potřebovala bych hlasy v jedný fotografický soutěži :). Soutěžim tam s autorskýho blogu error-jmenem-anet.blog.cz .
A potřebovala bych co nejrychlejš dohnad další co mají tolik hlasů :).
Děkuju moc :) .
A padon za článek o prdu :D.
Jinak kdo ještě nečetl novej díl affky tak je pod tímto článkem :) .
Buttonek - Sisinka - Já doupravila stín a png :))
...
PS: v Bravu bude rozhovor s Martinem :).
...
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/377495_10151014614725290_170628815289_22121898_1429722181_n.jpg

Na kytaru se jenom hraje ale ona toho dokáže mnohem víc. 11.DÍL

6. prosince 2011 v 0:35 | Anet |  FanFaction about MH - Na kytaru..
Hlavně se hrozně omlouvám ze takový mega spoždení :( . Ale mám odpolední praxi a v neděli jsem lítala po Praze a scháněla si oblečení k vánocům :D. Teď jsem u toho seděla asi půl hodiny a nic mě nenapadalo . Nic zajímavýho . A pak nejednou blik . A bylo to napadlo mě něco docela dobrýho ;) . Nebude to tak dobrý porotže je to vymyšlený na rychle a jde to :)). Děkuju za komentáře :) :*.
...

Trožku jsem změnila názor *aneb* srdci neporučíš :D

3. prosince 2011 v 1:35 | Anet |  Marek Masarik
Ten nadpis se mi líbí ! :D.Bude to delší ale prosím aby jsem věnovaly pár minut a přečetli jste si to je to celkem duležitý .Aby sem to trožku ochutila aby to nebylo tak dlouhý a nezáživný tak jsem tam přidala pár obrázků nejsou moje našla jsem je na netu ale trožku jsem je doupravila :)
....
Jak začít no . Nevim jestli svim názorem neodradim navštěvníky mího blogu . Ale nemůžu to předstírat . Někdo už to poznal někdo né , někdo napsal , že mu to nevadí a že sem bude chodit i když to tak je. Za to MOC DĚKUJU :** :) zlatý jste.
A o co vlastně jde ?! . Napíšu to čtyřma slovama : ZÁDNÁ HARICEFKA ALE MASARICEFKA !! No a je to :D . Prostě mám radši Marka než Martina . Důvody mám a taky je hned napíšu . Doufám , že mě kvůli tomu neukamenujete. Vim , že podle vás je Maťo dokonalej . Podle mě je dokonalej jenom zpěvem a vzhledem :). Co mě na Martinovy nejvíc štve ? . Řekla bych , že mu trožku vlezla sláva do hlavy. Třaba nepochopim to proč to CDéčko nepojmenoval Musitany Hope když s tim měly všichni ze skupiny práci . A nebo aspoň Martin Harich a Musitany Hope.
A ještě víc mě dostalo to , že o nich nenapsal nic do toho letáčku ve vnitř toho CDéčka. Asi se o nic nezmnim jejich jména nic. Všechnu slávu bere jenom na sebe . Tak a po tomhle se mi zmenčí návštěvnost tak na 5 za tejden :D . Je toho ještě dost proč ale nebudu se u Vás zhnusovat :D:D A proč zrovna Marek ? Sama ani nevim něco mě k němu táhne. On je prostě strašně zvláštní až je dokonalej . Je milej , nic moc upovídanej když není rozkecanej asi tak jako já :D. Vtipnej , krásnej , roztomilej (hlavně s rovnátkama*) ty mu nejvíc slušej , a v červený je nevíc sexi ! Sexoš jeden :) uuuu :D. Příjde mi , že je i takovej rozumnej ale to bude asi tim že mu je 17 let :)*. A aby jste si nemyslely , že si dělám prdel a myslim všechno vážně co jsem teď napsala i když to je určitě tak půlka a na tu druhou půlku jsem určitě zapoměla napsat :D. To že mám radši Marka než Maťu už vim asi dva a půl tejdne . Nikdy jsem si to nechtěla připustit ale kdž jsem na tom tak přemejšlela tak to tak prostě je a jsem za to rád , že jsem si to konečne uvědomila ! Až Marka uvidim tak už mám naplánovaný co mu řeknu uu jsem zvědavá jestli mi tu pasu dá :D . Bych se asi zbláznila :D. No a jinak jsem blázen ale já ho fakt mám hrozně ráda a co já blázen jsem neudělala ? . Nevim jestli si někdo všimnou na houslovej klíč co nosí Marek na krku . No tak jsem si taky koupila houslovej klíč ale trožku větší . Pak jsem si nedávno obědnala kabelku se vzorem piana vypadá takhle . Koupim si ještě zlatou fixu aby nešla smazat a nechám si tu tašku od něho tou fixou podepsat :)) . Pak nevim jestli jsem si všimly co má Marek sluneční brejle měl je teba na purum hudební ceny očka . No tak jsem je obevila na netu tak jsem si je taky obednala k vánocům :D Náhled tady . To by bylo asi všechno . Jo ještě asi to že na blogu budu pořát dávat Haricha protože o něm je nejvíc info ale budu přidávat i fotky Marka atd.. :) a možná bude i design s Markem . A najivně doufám , že mě kvůli tomu nebudute nenávidět i když si myslim že někdo se najde ale co už :) .
....

Martin Harich - Nakrúcania silvestrovského programu TV Markíza

1. prosince 2011 v 19:07 | Anet |  Martin Harich - Videos
Nové video :) .
Všimněte si tý noty co má Maťo na krku :D držela jsem jí v ruce mohla jsem jí mít taky ale v druhý ruce jsem držela houslovej stříbrnej klíš cca 7cm velkem . Ale rozhodovala jsem se co si mám koupit . Koupila jsem si houslovej klíč .Proč ? protože Marek má taky houslovej klíč ale o dost menčí. A já mám poslední dobou radši Marka než Martina :).
Důvody vám napíšu pak v jednom celim článku doufám , že to nezmení to že sem nebudete chodit to by mě mrzelo :( A že kvůli těm důvodům neukamenujete :D
...