Leden 2012

Neznamená to konec a ani to neznamená ,že se vrátim .

13. ledna 2012 v 19:18 | Anet
Takže dneska to je 10dní co jsem nic nepřidala .
proč ?
Nemám moc času a i když ten čas mám tak nemám chuť na blog přidávat už mě to nebaví tolik jako dřív vydržela jsem rok a měsíc přidávat články skoro každej den ale teď jsou pro mě duležitější věci než blog . Co třeba ? škola .. včéra a dneska jsme měly zkoušky . Takže docela mazec školu taky moc nestíhám praxe je v pohodě. Ale někdy i když mám fakt nudu že bych klidně šla se jen tak pojít tak bych mohla mít eventuálně čas na blog jenomže mě už to tak prostě nebere,nechce se mi přihlašovat, obíhat affs a číst si jejich články a jejich komentáře i když je mám ráda, nebere mě blog,nebere mě Harich , Marek jo ale táhnout blog na Markovy je blbost ani už fanfaction mě nebaví psát. Začala jsem poslouchat trožku jinej styl hudby (Pop-punk,pop-rock,punk-rock,punk a další takový) Je to co přesně miluju ! Například Koblížci , Cookies a další a přijde mi jako blbost předělávat zase blog. Je s tim práce a stejně vim že bych sem moc nechodila a vi taky né Harich je přece "dokonalej" .. prostě radši budu s někdym někde než na blogu .
Vim měla jsem silný keci ,že nikdy neskončim , že se nikdy nestane , že sem nebudu chodit . Nechodim už na žádnej z mích blogů. A to jich je :D asi 4 :D. Tohle oznámení dám na všechny blogy.
Neznamená to konec a ani to neznamená že se vrátim . Nevim třeba mě to zase časem chytne ale asi néé...
RÁDA JSEM VÁS POZNALA MÁM VÁS RÁDA NIKDY NA TO NEZAPOMENU NA ROK 2011 PROŽITEJ S BLOGEM A JÁ SE LEOUČÍM ! :))
ps: kdyžtak mě máte na FB ;) .........................................................................................................................................

Fotky Marek Masarik ♥

3. ledna 2012 v 18:23 | Anet |  Marek - Fotky
Prvně omluva že jsem tu dlouho fakt dlouho nebyla ale nevim co mám přidávat ;D.
Pak dejte prosíím lajk na tuhle fotku je to duležitá mega duležitá soutěž o setkání s mojí doost oblíbenou kapelou :)
DĚKUJU VŠÉÉM! :)) můžete i sdílet :)
...
Totos dokonalá to fot..tos :D tak že ani mluvit nemůžu :D Asi se brzo vrátí na tapetu :D teď tam je Brandy z koblížku (skupina ze soutěže vis. nahoře) :))
...